Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Sporta ziņas

2016. gada nogalē Daugavpils Olimpiskajā centrā notika svinīgais futbola sezonas noslēguma pasākums, kurš norisinājās jau septīto reizi. Kā ierasti, pasākuma laikā tika izteikta pateicība visiem futbola atbalstītājiem, tika nosaukti labākie katras vecuma grupas spēlētāji. Starp 2016. gada labākajiem spēlētājiem ir Priežmalas pamatskolas 7. klases skolēns Vladislavs Stivriņš.

Pēc svinīgās pasākuma atklāšanas tika sveiktas visu vecuma grupu komandas, kas saņēma īpašas un patīkamas piemiņas balvas, kā arī  Ziemassvētku saldās dāvanas. Nelielai atelpai notika stafetes, kurās bērni kopā ar vecākiem cīnījās par kluba piemiņas krekliem un arī fanu šallēm. Visa pasākuma garumā jebkuram bija iespēja nodot savu sveicienu vai novēlējumu “video stūrītī”. Jau tuvākajā laikā būs iespēja arī izbaudīt nelielo filmiņu par šo pasākumu. Pasākuma gaitā tika sveikti arī Latvijas čempionāta medaļnieki. 2003. gada komanda Latvijas jaunatnes čempionātā izcīnīja 2. vietu.

Nesen Rīgā noslēdzies pirmais no trīs paredzētajiem Latvijas Futbola federācijas  Ziemas kausa turnīriem, kuros piedalās 2016. gada Latvijas piecas labākās futbola komandas. U14 vecuma grupas komanda, kuras sastāvā centrālā aizsarga pozīcijā spēlē Priežmalas pamatskolas skolēns Vladislavs Stivriņš,  turnīru noslēgusi 2. vietā!

Avots: Bērnu futbola centrs Daugava

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv