Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Sporta ziņas

11. septembrī Vārkavas novadā notika tradicionālais, nu jau 15. gadu pēc kārtas, skrējiens “VĀRKAVAS BEZCEĻI”.  Distances garums ir 6,7 km, skrējiena reljefs ļoti mainīgs un sarežģīts – lauku ceļi, pļavas, arumi, purvi un ūdens šķēršļi. Sacensībās piedalījās Aglonas vidusskolas skolēni: Timurs Serovs, Renārs Cakuls, Dāvis Bernāns, Karels Kāļāns, Kate Kaļāne, Elīna Nartiša, Katelīna Švābe, Džastins Nikolajevs, Daniels Jurkjānis, skolēnu vecaki: Ilona Aizpuriete, Lolita Kaļāne, Aleksandrs Serovs un Feoktists Pušņakovs.

Visi godam cīnījās. Savā vecuma grupā Timuram Serovam kā jaunākajam dalībniekam, 1. vieta, Karelam Kaļānam 2. vieta, Ilonai Aizpurietei 1. vieta, Lolitai Kaļānei 3. vieta, Aleksandram Serovam 1. vieta un Feoktistam Pušņakovam 1. vieta.

Gribu teikt lielu paldies mammām Ilonai, Lolitai un tētim Aleksandram par atbalstu un kopā būšanu. Paldies skolēniem par drosmi un izturību. Paldies šoferim Edgaram, Aglonas novada domei un sporta organizatoram Andrim. Veiksmi Jums, skolēni, arī citās sacensībās!

Informāciju iesniedza: Feoktists Pušņakovs

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv