Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Svētdienas Teātra pēcpusdiena Šķeltovā

Jau trešo gadu septembra otrajā pusē Šķeltovas TN notiek Teātra pēcpusdiena. Šajās pēcpusdienās kopā satiekas gan kaimiņu, gan attālāki amatierteātri parādīt sevi un apskatīt citus. Parasti par un ap teātri tiek noorganizēts arī neliels testiņš skatītājiem, kas liek viņiem neatslābt un sekot notiekošajam.


Šogad pasākumā piedalījās vietējais amatierteātris “Šķeltovieši” (vadītāja Valentīna Jankeviča) ar skečiem krievu valodā: “Gadījums ārsta kabinetā” un “Parādiet “līķi”!” Kā arī ceļu līdz Šķeltovas TN mēroja kaimiņienes (divas latgaļu sievas), kuras klātesošajiem prezentēja jauno laiku Latgales biznesa plānu, protams, ar krietnu humora devu.

Viesi bija Maltas amatierteātris “Noktirne” (vadītāja Elīna Prusaka) ar skeču latviešu valodā: “Sajūtu šovs – MELNĀ VĀRNA”. Muzikālajās pauzēs skatītājus priecēja vietējo puišu trio (Armīns, Artūrs Prusaki un Vitālijs Barkovskis) kopā ar Didzi Vanagu.

Svētdienas saules stari un kolektīvu uzstāšanās sildīja gan pašdarbnieku, gan skatītāju sirdis!

Paldies pašdarbniekiem par nesavtīgo darbu, dāvājot klātesošajiem pozitīvās emocijas, un skatītajiem par kolektīvu emocionālo atbalstīšanu!

Informāciju iesniedza: Astrīda Leikuma, Šķeltovas TN vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.  65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv