Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Svētku laikā “BIOR” atvērs COVID-19 testēšanas punktus Rīgā un Latgalē

Valsts laboratorija “BIOR” atvērs COVID-19 testēšanas punktus svētku laikā 27. decembrī un 3. janvārī, lai iedzīvotājiem svētku svētdienās būtu iespēja veikt COVID-19 analīzes, ja ir parādījušies slimības simptomi, bez ārsta nosūtījuma.


Lai pieteiktos COVID-19 izmeklējumiem, aicinām zvanīt uz tālruni 28369560 vai vienoto tālruni 8303. COVID-19 testēšanai ir iespēja pieteikties arī “BIOR” mājaslapā www.bior.lv aizpildot pieteikšanās formu vai sūtot pieteikumu uz e-pastu covid@bior.lv.

Tāpat svētku svētdienās turpinās nodrošināt izbraukumus uz iestādēm un uzņēmumiem visā Latvijas reģionā “BIOR” mobilās mediķu brigādes. Lai pieteiktu mobilos izbraucienus, iepriekš tos jāpiesaka pa tālruni 26456633.

COVID-19 testēšanu bez ārsta nosūtījuma varēs nodot arī pēc svētkiem, ja pieteikums uz tām veikts līdz 3. janvārim (ieskaitot).

Šāds lēmums pieņemts, lai svētku laikā iedzīvotājiem, kuriem būs parādījušies simptomi, būtu iespēja brīvi veikt Covid-19 testēšanu bez ārsta nosūtījuma un bez maksas.

Valsts zinātniskais institūts “BIOR” ir vadošais pētniecības, laboratorisko izmeklējumu un zināšanu pārneses centrs Baltijā. Institūts, balstoties uz inovatīvām pētniecības metodēm, rada praktiski pielietojamas zināšanas tādās jomās kā sabiedrības un vides veselība, pārtika, zivsaimniecība un veterinārmedicīna.

Informāciju iesniedza: Ilze Dimante, Pārtikas drošības, dzīvnieku veselības un vides zinātniskā institūta “Bior”

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv