Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Svētku pasākumi SAC “Aglona”

Saturs atjaunots: 19.01.2018.

Sākoties Adventa laikam, SAC „Aglona” norisinājās dažādi pasākumi un tikšanās. Dienu pirms Pirmās Adventes ar labdarības pasākumu viesojās Jauktais koris „Saknes” no Ādažiem.

Ziemassvētki ir dāvināšanas laiks – kora dalībnieki bija sarūpējuši mīļas dāvaniņas klientiem un darbiniekiem ar uzņēmumu  Mans Rimi, Latvijas piens, SIA “Latfood”, SIA “PPE Serviss”, Diet-Market Ltd, UAB “Estrella Baltics” un Sanitex gādību.

Tradicionāli šajā laikā  centru apciemo  arī  Vācijas vēstniecības pārstāvji un ciemiņi no Vācijas, kuri dāvāja pašu gatavotos saldumus.

Ar labdarības pasākumu atbrauca Aglonas novada Grāveru kultūras nama pašdarbnieki un Grāveru pamatskolas skolēni. Viņi iepriecināja ar Ziemassvētku dziesmām, dejām, dzejoļiem, cienāja ar mājās gatavotiem saldumiem.

SAC viesojās Preiļu novada Aizkalnes pagasta kultūras nama sieviešu ansamblis Lilitas Livdānes vadībā.

Pirms Ziemassvētkiem Sociālās aprūpes centrā tika novadīta Svētā Mise. Kūču vakarā viesojās Aglonas bazilikas priesteris Andžejs Lapinskis, kā arī dziedošā Greižu ģimene ar ganiņiem. Tika lasīti svētie raksti un dziedātas Ziemassvētku dziesmas, kopīgi dalītas un lauztas oblātes.

Tālāk sekoja Jaunā gada sagaidīšanas pasākumi. 28. decembrī SAC iemītniekiem bija sarīkota Jaungada eglīte. Par pasākuma muzikālo noformējumu parūpējās muzikants Jānis Lauskis. Neiztika arī bez dāvanām no Ziemassvētku vecīšiem, kuru lomās iejutās Inta Saveļenoka.

Sen nebija piedzīvoti tik jauki svētki! Gan SAC iemītnieki, gan viesi bija gandarīti par izdevušos pasākumu. Milzīgs paldies visiem, kas ņēma dalību mūsu aprūpes centra iemītnieku Ziemassvētku eglītes organizēšanā! Paldies par atsaucību un laiku, ko veltījāt mūsu klientiem, par siltiem vārdiem un dāvanām.

Darbu ar veiksmi! Naudu ar svētību! Māju ar mieru, kas piepilda sirdi! Laimīgu Jauno gadu visiem!

FOTOGALERIJA

Informāciju iesniedza: Inga Sprūģe, sociālais darbinieks

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv