Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Svētku pasākums SAC “Aglona”

1. oktobris – Starptautiskā veco ļaužu diena. Par godu šiem svētkiem 5. oktobrī uz SAC „Aglona” atbrauca ciemiņi no Vārkavas novada un Aglonas, lai kopīgi pavadītu šo dienu.

 

Centrā ciemojās Vārkavas vidusskolas folkloras kopa „Volyudzeite” mūzikas skolotāja Romualda Kairāna un latviešu valodas skolotājas Janīnas Vilmanes vadībā. Viņi dziedāja dziesmas, dejoja, kā arī stāstīja anekdotes. Vārkavieši SAC iemītniekiem bija arī sarūpējuši cienastu, padarot šos svētkus vēl jaukākus. Aglonas novada domes priekšsēdētāja Ingūna Barkeviča arī piedalījās pasākumā, pasniedza svētku kliņģeri un novēlēja visiem stipru veselību, izturību, atrast sevis piepildījumu un vienmēr saglabāt optimismu.

Svētku koncertu turpināja  Aglonas Kultūras centra senioru deju kolektīvs „Orhi deja” Dinas Staškevičas vadībā, demonstrējot modernās, ritmiskās dejas. Savukārt Aglonas novada senioru biedrības vadītāja Irēna Valaine iepazīstināja ar savu biedrību un arī ar deju kolektīva dalībniecēm. Senioru biedrības novēlējums – lai  laba veselība, nerimstošs dzīvesprieks un pietiek spēka un enerģijas īstenot visas labās ieceres!

Sirsnīgs paldies visiem ciemiņiem – Aglonas novada domes priekšsēdētājai Ingūnai Barkevičai, Aglonas Kultūras centra deju kolektīvam „Orhi deja” un vadītājai Dinai Stašķevičai, Vārkavas vidusskolas pedagogiem un skolēniem. Mūsu centra iemītnieki bija aizkustināti un ļoti priecīgi.

Informāciju iesniedza: Inga Sprūģe, sociālais darbinieks

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv