Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

TAUTAS SAIMES GRĀMATA – AGLONAS NOVADĀ (papildināts)

Sagaidot Latvijas valsts simtgadi, mūsu valsts iedzīvotāji veido Latvijas Tautas saimes grāmatu. Kopā līdz Valsts simtgadei  Latvijas pagastus un novadus apies visas 25 grāmatas un pirms svinībām tiks nodotas Latvijas Nacionālajai bibliotēkai.
Šobrīd jau 8 grāmatas mēro Latvijas ceļus. Viena no tām ir atceļojusi uz Aglonu, kur novada svētku laikā notika grāmatas iedziedāšana. Aglonas novada domes priekšsēdētāja Ingūna Barkeviča  savā uzrunā deva ieskatu šīs grāmatas tapšanā  un mudināja iedzīvotājus piedalīties Grāmatas veidošanā, ierakstot savas pārdomas, savu stāstu, apcerējumu, dzejoli vai zīmējumu.
Uz svinīgo pasākumu bija ieradusies arī LR Saeimas deputāte Silvija Šimfa, kura stāstīja par Tautas saimes grāmatas nozīmi un unikalitāti – Latvijas nu jau gandrīz 100 gadu vēsturē vēl nav bijis grāmatas, kas būtu bijusi rakstīta tikai ar roku. Ar šo „Tautas saimes grāmatu” (Mans ceļš. Latvija) ikkatram ir iespēja ļoti personiski uzrunāt valsti, izstāstot dzīves spožākos mirkļus vai ierakstīt laimes vēlējumu.

Grāmatas ceļš Aglonas novadā:

no 31. jūlija līdz 9. augustam – Aglonas centrālā bibliotēka;

no 10. augusta līdz 16. augustam – Aglonas bazilika;

no 17. augusta līdz 20. augustam – Aglonas novada dome;

no 21. augusta līdz 23. augustam – Kastuļinas pagasta pārvalde;

no 24. augusta līdz 28. augustam - Grāveru pagasta pārvalde;

no 29. augusta līdz 31. augustam – Šķeltovas pagasta pārvalde.

 

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv