Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Tēva dienas pasākums Aglonas pirmsskolas izglītības iestādē

Saulainajā rudens dienā – 15. septembrī – Aglonas novada pirmsskolas izglītības iestāde sportiskā gaisotnē svinēja Tēva dienu. Tāds pasākums notika pirmo reizi.

Lai  Tēva dienas pirmās  svinības paliktu atmiņā, skolotāja Maruta Lukaševiča sadarbībā ar Edgaru Urbanoviču  bija sagatavojusi dažādas jautras sportiskas aktivitātes.  Skolotājas Ivetas Soldānes mūzikas pavadībā, bikli un nopietnām sejām, bērnudārza pagalmā iesoļoja bērnu tēti. Kā jau nākas, sakumā iesildīšanās uzdevumi,  tad bija jāatrod cipari, uz kuriem rakstīts veicamais darbs. Darbošanās bērnos raisīja interesi un smaidu sejā. Ne tik bieži sanāk pavingrot ar tēti! Tētiem kopīgi bija jāveic dažādi uzdevumi – no kartona kastēm jāuzbūvē māja, jācilā “svaru bumbas”. Tēta spēcīgās rokas pacēla augstu gaisā, uzsēdināja uz pleciem un traucās trasē kā vējš. Bērni bija sajūsmā! Notika arī kopīgas stafetes. Bērni uzmundrināja dalībniekus, katrs juta līdzi savam tētim.
Šajā sporta dienā uzvarētāji bija visi, jo gan bērnu, gan pieaugušo atraktivitāte, dzīvesprieks un acu mirdzums bija lielākā balva ikvienam. Priecīgu brīdi visiem dalībniekiem sagādāja pasākuma noslēgumā saņemtās pateicības un medaļas, kā arī krāsainie baloni, ko katrs tētis piepūta un pasniedza bērniem. FOTOGALERIJA.

Paldies bērnu vecākiem par atbalstu un jauko kopā būšanu!

Informāciju iesniedza: Valentīna Mihailova, Aglonas PII vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv