Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Tiešsaistes sarunu cikla turpinājumā atbildēs uz dažādu pacientuun iedzīvotāju grupu jautājumiem par vakcināciju pret Covid-19

Tiešsaistes sarunu cikla turpinājumā atbildēs uz dažādu pacientuun iedzīvotāju grupu jautājumiem par vakcināciju pret Covid-19
NVD Vakcinācijas projekta nodaļa sadarbībā ar Veselības ministriju turpina tiešsaistes sarunu ciklu par vakcināciju pret Covid-19, lai sniegtu iedzīvotājiem atbildes uz visbiežāk uzdotajiem jautājumiem. Jau notikušas pirmās divas sarunas latviešu un krievuvalodā VM Facebook profilā ar translāciju vairāku elektronisko mediju mājaslapās.

Turpinot sarunu ciklu, tiks paplašināts arī sadarbības partneru loks, iesaistot dažādas pacientu organizācijas un iedzīvotāju biedrības, lai atbildētu uz jautājumiem, kas būtiski iedzīvotājiem ar dažādām saslimšanām un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Jau17. augustā no plkst.13:00 līdz 13:30 uz jautājumiem par vakcināciju pret Covid-19 un Sirds un asinsvadu slimībām tiešraides sarunā atbildēs kardiologs, profesors Andrejs Ērglisun biedrības “ParSirdi.lv” vadītāja Inese Mauriņa, sarunu vadīs žurnālists Ansis Bogustovs. Iesūtīt jautājumus par sirds un asinsvadu slimībām un vakcināciju var vēstules veidā Veselības ministrijas Facebook profilā, kā arī biedrībai “ParSirdi.lv”.

Šādastiešsaistes paredzētas arī citu diagnožu grupām- cilvēkiem, kam ir diabēts, plaušu slimības vai onkoloģiskās slimības u.c., kā arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām – NVD Vakcinācijas projekta nodaļa iecerējusi rīkot arī tiešsaistes tikšanās ar mediķiem Rīgas vājredzīgo un neredzīgo biedrības biedriem, Latvijas Nedzirdīgo savienības biedriem, Invalīdu un viņu draugu apvienības “Apeirons” biedriem u.c. organizācijām.

Jau šobrīd kviens Latvijas iedzīvotājs, kurš vēlas saņemt atbildes uz jautājumiem par vakcināciju, ir aicināts iesūtīt to kā vēstuli (FB Messenger) Veselības ministrijas Facebook profilā.

Kontakti:
Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas projekta nodaļa
IngaVasiļjeva, inga.vasiljeva@vmnvd.gov.lv, 29276111