Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Tradicionālais audžuģimeņu saiets šovasar

Ik gadu audžuģimenes no visiem Latgales novadiem tiekas Latgales audžuģimeņu salidojumā – seminārā, kas katru gadu norisinās citā vietā. Šogad sanākt kopā, ģimenes aicinātas uz Kārsavas novadu, Salnavas ciemu no 16. līdz 17. jūlijam.


Šajās dienās audžuģimenes varēs baudīt kopā būšanas prieku un ne tikai labi pavadīt laiku, bet arī gūt jaunas zināšanas. Salidojuma laikā vecāki varēs apgūt dažādas noderīgas prasmes, apmeklēt psihologu un iepazīt latgaliešu kultūru.

Vecāki kopā ar bērniem vides darbnīcā varēs padziļināti iepazīties ar dabu, kura mīt mums blakus. Pieredzējusī “Annasmuižas” saimniece Anna dalīsies ar savām zināšanām, par to kad un kur ievācamas, kā gatavojamas, kā pasniedzamas mūsu pļavās atrodamās vērtības, jeb “Zaļā aptieciņa”. Iedvesmojošu dāmu uzraudzībā varēs dejot un ļauties dvēseles ceļojumam kustību brīvībā. Latgaliešu garšu būs iespējams iepazīt praktiski darbojoties un gatavojot maltīti no laukos pieejamiem produktiem.

Latgali un tās bagātīgo kultūru būs iespējams iepazīt vakaros pie ugunskura vienojoties dziesmās un stāstos, vietējo mākslinieku koncertos un ekskursijā.

Sīkākā informācija par salidojuma norisi un pieteikšanās līdz 14. jūlijam, zvanot Valentīnai Kirsanovai, mob.tel. 29 471 359.

Informāciju iesniedza:  Valentīna Krīvāne, Aglonas novada bāriņtiesas priekšsēdētāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv