Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Traktordienas pasākums Jaunaglonā

19. oktobrī Aglonas novada Jaunaglonā notika traktordienas pasākums.

Salīdzinājumā ar pagājušo gadu, diena bija ka pēc pieteikuma saulaina un silta.
Pasākumā bija ieradušies ar zāles pļāvējiem Voldemārs Matisāns un Andris Valainis, ar motobloku MTZ 09 Māris Staševs, ar kvadracikliem Sandris Livdāns un Žans Kalinkevičs, ar pašizgatavotajiem Andris Selickis, Vitolds Livdāns un Vladimirs Rjabinins, kurš saņēma arī skatītāju simpātijas. Ar mazajiem importa traktoriem ieradās Ilmārs Ivbulis (YANMAR-24) un Mārtiņš Soldāns (SHIBAURA P21F). T-25 traktori piederēja: Kristapam Kurmim, Rolandam Selickim un Reno Matūzim, T-16: Pāvelam Ukinam un Edgaram Ancānam, T-40: Edvīnam Kārkliņam, MTZ tehnikas īpašnieki: Andris Botors-Tumovs, Leonīds Tarvids, Dainis un Armands Baiki, Arkādijs Vucāns un Aivars Vucāns, JUMZ Ainārs Bicāns, JOHN DEERE Artjoms Bogdanovs, fiskaristi: Raitis Indrikovs (MTZ), Ēvalds Molnieks (Valmets 100 zs), Ainars Ancāns (JOHN DEERE) un Artūrs Bogdanovs (MTZ).

Sakumā tika veikts parādes brauciens pa Jaunaglonas ielām, pēc kura visi pulcējās uz viena no tīrumiem, kur tika veikti dažādi konkursi ne tikai traktoristiem, bet arī skatītājiem, kuru bija ieradies diezgan kupls skaits.

Pa to laiku tapa arī pusdienas: ķirbju zupu ar grauzdiņiem gatavoja Ingūna Jeļisejeva un Andris Indāns,  savukārt Varis Ceriņš sagatavoja miežu putru ar speķi. Pie maltītes pagatavošanas arī liels paldies īpašuma saimniecei Ņinai Kurmei un pārējiem pavāriem.

Starp konkursiem bija tādi kā detaļas minēšana, kurā vinnēja Leonīds Tarvids, otrais- Andris Selickis, trešais- Aivars Vucāns.

Konkursā nošķel 1 kg  pagales starp dāmām vinnēja Stefānija Andrijevska, otrā- Inese Deiča, trešā- Sarmīte Ķestere un starp vīriem vinnēja Varis Ceriņš, otrais- Andris Valainis, trešais- Genādijs Selickis.

Pasākuma laikā notika arī kampaņa “Čeko savu veselību”, kuras laikā varēja izmērīt asinsspiedienu, holesterīnu, glikozes līmeni bez maksas.

Milzīgs paldies tiesnešiem un visiem, kuri palīdzēja sarīkot un atspoguļot šo pasākumu: Reno Matūzim, Aivaram Strodam, Ilmāram Spalvam, Imantam Zaharenko, Anatolijam Pupicam, Artūram Bogdanovam, Elizabetei Viļumai-Gražulei, Guntai Gulbei-Kalvānei un Ivaram Kalvānam. Pasākums noslēdzās ar apbalvošanu Aglonas KC  balles laikā.

FOTOGALERIJA

Nākošais sporta pasākums -minifutbola turnīrs. Sākot no novembra otrās puses  līdz pat Ziemassvētkiem, norisināsies Aglonas vidusskolas sporta hallē pa vakariem ar Preiļu, Daugavpils, Dagdas un Aglonas novada komandu piedalīšanos.

Informāciju iesniedza: Andris Kurmis, Aglonas novada sporta pasākumu organizators

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv