Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Turības Atvērto durvju diena – 4. jūnijā

Saturs atjaunots: 20.04.2018.

 Trešdien, 4. jūnijā, plkst. 18.00 Biznesa augstskola Turība organizē Atvērto durvju dienu! Ikvienam interesentam būs iespējams tikties ar jau esošajiem studentiem, pasniedzējiem, fakultāšu dekāniem, lai uzdotu jautājumus par studiju procesu un studentu dzīvi šajā augstskolā. Atvērto durvju dienas apmeklētāji varēs pārliecināties, ka augstskolas mācību procesa metodēs liels uzsvars tiek likts uz praktisku iemaņu apguvi, kas noder topošajiem uzņēmējiem un tiek augstu novērtēta Latvijas darba devēju vidū.

Biznesa augstskolā Turība praktiskas studijas veido 60% mācību laika, jo pasniedzēji ir jomas profesionāļi ar plašu pieredzi, kas papildu teorijai sniedz ieskatu konkrētās nozares pasaulē, savukārt katrai augstskolas fakultātei ir atvēlēta kāda īpaša telpa, kur studenti var studēt praktiski – mācīties darot.
Uzrunājot potenciālos studentus, šogad tieši praktisko iemaņu apguves iespējas studiju procesā tiks uzsvērtas kā priekšrocība sīvajā darba tirgus konkurencē.
Augstskolā pieejamas plašas prakses iespējas dažādu nozaru uzņēmumos Latvijā un ārvalstīs, kā arī darbojas moderns un plašs Biznesa inkubators, kur jau tagad 70 studentu un absolventu veidoti uzņēmumi, tādējādi praktiski pārbaudot savu biznesa ideju dzīvotspēju.
Uzstāšanās un argumentēšanas prasmes topošie jurisprudences profesionāļi pārbauda Tiesu zālē, TV studijā radoši izpaužas komunikācijas nozares jaunie speciālisti, viesmīlības un tūrisma studiju studenti viesnīcas viesu uzņemšanas un galda klāšanas prasmes pilnveido jaunatklātajā daudzfunkcionālajā mācību telpā StartUp hotel.
Jaunie uzņēmēji studē un attīsta uzņēmējdarbību jau gadu īstenotajā StartUP Akadēmijā, kur ar padomiem biznesā dalās pieredzējuši mentori, savukārt Žurnālistika un mediji studenti studiju ikdienu pavada, klausoties nozares profesionāļu lekcijas un gūtās zināšanas pārbaudot praktiski laikraksta Diena redakcijā.
Saskaņā ar Latvijas Darba devēju konfederācijas (LDDK) un karjeras portāla Prakse.lv veikto aptauju, Turība darba devēju vērtējumā ir ceturtā ieteiktākā izglītības iestāde Latvijā. Jauno speciālistu panākumus karjerā apstiprina arī nodarbinātības rādītāji valstī – Turības absolventu vidū ir mazākais bezdarbnieku skaits salīdzinājumā ar citām lielākajām Latvijas augstskolām.
Augstskolā interesentus ciemos gaidīs līdz pat augustam. Precīza informācija par atvērto durvju dienām un plkst. laikiem atrodama augstskolas mājas lapā www.turiba.lv.
Vairāk par studiju iespējām Biznesa augstskolā Turība iespējams uzzināt www.turiba.lv.

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv