Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Tūrisma sezona turpinās

Vasaras sezona Tūrisma informācijas centrā iet pilnā sparā. Īpaši daudz tūristu apciemoja centru Aglonas bazilikas Vissvētākās Jaunavas Marijas Debesīs uzņemšanas svētku laikā no 13. līdz 15. augustam.  TIC bija iegriezušies ap 200 cilvēku. Pateicoties tam, ka TIC atrodas ciemata centrā, kopējais apkalpoto viesu skaits par pāris mēnešiem pietuvojas skaitam, kāds TIC bijis iepriekšējos gados par visu sezonu.


Ciemiņi interesējās par viesu namu piedāvājumiem, telts vietām. Tūrisma informācijas centrā tika izveidota neliela ekspozīcija – vietējo amatnieku un šuvēju produkcija. Šobrīd ir apskatāmi dažādi radošie darbi – tamborējumi un adījumi, kokgriezumi, smaržīgās ziepītes,  gaumīgi šuvumi no lina un kokvilnas. Novada viesi var iepazīties ar Aglonas novada amatniekiem, viņu darbiem, kā arī saņemt kontaktus, lai iegādātos sev tīkamu dāvanu no Aglonas. Tādējādi tiek popularizēti mūsu novada amatnieki, sniegts atbalsts uzņēmējiem. Turpmāk izstāde tiks papildināta ar mūsu novada amatnieku roku darinājumiem.

Par remontdarbiem Aglonas autoostas ēkā
Kopēja līguma cena sastāda 6873.35 EUR. Darbus veica SIA “Krāslavas mūrnieks”. Ēkas telpās tika veikti dažādi remontdarbi. Palīgtelpās un tualetēs ieklātas flīzes uz sienām, uzstādīti logu bloki, veikts sienu un griestu kosmētiskais remonts, krāsotas iekšdurvis, divu  klozetpodu nomaiņa, tualetes krānu nomaiņa, elektrisko slēdžu, rozešu un griestu gaismas ķermeņu nomaiņa, dienas gaismas ķermeņu nomaiņa, sildāmelementu nomaiņa ar regulatoru un ventilatora uzstādīšana. Jaunajā TIC telpā tika veikts kosmētiskais remonts, nomainītas un uzstādītas jaunas metāla durvis, vietām nomainītas flīzes uz grīdas. No kopējās tāmes tieši TIC telpas remontam tika izlietoti 2 200.64 EUR.

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv