Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Tuvojas “Annas Dagdā 2016”

 Jūlija beigās visi tiek aicināti uz Dagdas novadu, kur notiks lielākais gada pasākums – “Annas Dagdā 2016”.


Šogad svētki notiks trīs dienas – no 29. līdz 31.jūlijam. Svētkus ieskandinās piektdien “Tirgus dienā” ar tradicionālo mājamatnieku gadatirgu, kura laikā notiks novada saimnieču tikšanās un ēdienu degustācijas “Vysi muni gosti beja”. Pulksten 12:00 pie novada domes sāksies pasākums “Latvijas spēcīgākā pilsēta”, kurā ikviens varēs pierādīt, ka Dagdas novadā dzīvo sportiskākie un spēcīgākie iedzīvotāji. Savukārt plkst.15:00 notiks spēcīgāko apbalvošana. Vakarpusē pilsētas centrālajā laukumā uz izrādi “Limuzīns Jāņu nakts krāsā” aicinās Ezeres kultūras nama amatiereātris “Meduspods”, bet Dagdas Tautas namā notiks diskotēka, kurā mūziku liks DJ Dinny, DJ Shvec un DJ Alex.
Sestdienā jeb “Svinību dienā” Dagdas Muižā notiks zirgurikšotāju sacensības. Pulksten 16:00 pie Veselības un sociālo pakalpojumu centra “Dagda” uzstāsies novada pašdarbības kolektīvi. Dagdas parka estrādē plkst. 20:00 notiks Lielais svētku koncerts, pēc tā uz skatuves kāps Latvijā populārais un iemīļotais dziedātājs Roberto Meloni ar grupu. Protams, vakara turpinājumā notiks zaļumballe ar grupu “Kā gribat”.
Svētdien “Ūdens dienā” visi tiek aicināti baudīt ūdens priekus Dagdas jaunajā pludmalē Jelgavas ielā. Jau no pulksten 13:00 notiks dažādu ūdens atrakciju paraugdemonstrējumi, kuras pēc tam ikviens varēs arī izmēģināt. Veiklākie varēs izmēģināt lidojumus ar Flyboard, noīrēt zorbu vai ūdens bumbu.Varbūt kāds vēlēsies izmēģināt ūdens zābakus vai arī nedaudz mierīgākas atrakcijas kā peldēšana ar SUP dēļiem, vizināšanās ar katamarāniem, laivām un citiem peldlīdzekļiem.

Svētku laikā vairākās vietās tiks ierobežota satiksme, tāpēc lūdzam autovadītājus būt uzmanīgiem un ievērot CSN. Ceļu satiksmes ierobežojumi būs pieejami www.dagda.lv.

Informāciju iesniedza:     Guna Malinovska,  Dagdas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību un komunikāciju nodaļas vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv