Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Ūdens rezervuāru, ūdenstorņa un hidroforu attīrīšana un dezinfekcija Aglonas novadā

Aglonas novadā laika posmā no 2. novembra līdz 5. novembrim notiks ūdens rezervuāru, ūdenstorņa un hidroforu attīrīšana un dezinfekcija.

Sakarā ar ūdenstorņa attīrīšanu un dezinfekciju Jaunaglonā pirmdien, 02.11.20. no aptuveni plkst. 11.00 līdz aptuveni plkst. 14.00 iespējams dzeramā ūdens padeves pārtraukums vai pazemināts spiediens. Sagatavojiet ūdens rezerves. Pēc ūdens padeves atjaunošanas iespējama īslaicīga ūdens duļķainība.

Sakarā ar dzeramā ūdens sistēmas dezinfekciju Aglonā, Kalna, Jaudzemu un A.Broka ielā trešdien, 04.11.20. no plkst. 13.00 ūdens var būt nedaudz duļķains. Ūdeni var lietot uzturā un sadzīvē. Dezinfekcijā izmantosim ūdeņraža pārskābi jeb peroksīdu, kas ūdenī sadalās par ūdeni un skābekli. Bērniem ūdeni pirms dzeršanas gan labāk novārīt!

Sakarā ar ūdensapgādes sistēmas iekārtu dezinfekciju Aglonā, “Jaunciemā” trešdien, 04.11.20. no aptuveni plkst. 14.00 līdz aptuveni plkst. 17.00 iespējams dzeramā ūdens padeves pārtraukums. Sagatavojiet ūdens rezerves. Pēc ūdens padeves atjaunošanas iespējama īslaicīga ūdens duļķainība.

Avots: SIA “Ūdens risinājumi” un „Sistēmu skalošana”

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv