Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Uzaicinājums dalībai „Uzņēmēju dienas Latgalē 2018”

Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera (LTRK) sadarbībā ar Rēzeknes pilsētas domi aicina uzņēmējus pieteikties dalībai “Uzņēmēju dienas Latgalē 2018”, kas notiks 21. un 22. septembrī Latgales vēstniecībā “GORS”, Rēzeknē, Pils ielā 4.


„Uzņēmēju dienas Latgalē” ir kļuvušas par ik rudeni gaidītu tradīciju, kas jau ceturto reizi pulcēs uzņēmējus, lai kopīgi veidotu pārskatu par Latgales reģionā notiekošo un kopīgi risinātu aktuālos jautājumus. Šogad pasākums tiks veidots ar mērķi iepazīstināt apmeklētājus ar reģionā esošajām darba vietām un palīdzēt uzņēmējiem risināt aktuālo darbaspēka trūkuma jautājumu. Tā būs iespēja uzrunāt  gan šī brīža darba meklētājus, gan skolēnus un studentus – nākotnes darbiniekus, kam svarīgi ir uzzināt par profesionālajām zināšanām un prasmēm, kādas tiks sagaidītas nākotnē.

Latgales vēstniecības “GORS” lielajā koncertzālē izstāde transformēsies informatīvā un izglītojošā ekspozīcijā, vienkopus pulcējot uzņēmējus un izglītības iestādes dažādu nozaru griezumā, kur apmeklētājiem interaktīvā veidā būs iespēja uzzināt par reģiona uzņēmumiem, to vakancēm, pieprasītajām profesijām un to apguves iespējām. Īpaši aicinām pieteikties dalībai uzņēmumus, kas būtu ieinteresēti pozicionēt sevi kā potenciālos darba devējus, sniedzot informāciju par darba iespējām uzņēmumā.

Izstāde turpināsies pirmā un otrā stāva telpās, kur būs iespēja apskatīt Latgales un visas Latvijas uzņēmēju piedāvājumu. Tradicionāli pasākuma apmeklētājus priecēs Latgales novadu stendi ar katram raksturīgajiem produktiem, pakalpojumiem un tūrisma informāciju. Tūrisma informācija plasāk būs apskatāma koncertzāles trešajā stāvā, kur tiks veidota atsevišķa tematiskā sadaļa, lai popularizētu tepat Latgalē un citur Latvijā apskatāmo. Pie halles būs iespēja baudīt un iegādāties Latgalei raksturīgos gardumus mājražotāju un amatnieku gadatirgū.

Kā katru gadu, pasākuma ietvaros norisināsies arī biznesa forums, kurā būs iespēja diskutēt un iegūt noderīgu informāciju par tādiem uzņēmējiem aktuālajiem jautājumiem kā darbaspēka trūkuma problēmas Latgales reģionā, veicamie ilgtermiņa risinājumi izglītības jomā, lai nodrošinātu nepieciešamo speciālistu daudzumu, darbaspēku nodokļi un pašvaldību ieinteresētība uzņēmējdarbības attīstīšanā to pārraudzībā esošajās teritorijās. Tāpat pasākuma laikā uzņēmējus aicinām izmantot tīklošanās iespēju, tiekoties ar citiem reģiona uzņēmējiem, valsts un pašvaldību amatpersonām.

“Iepriekš uzņēmēju dienas organizējām tikai pilsētas mērogā, taču jau otro gadu Rēzeknē būs iespēja vienuviet apkopot  un prezentēt veiksmīgus uzņēmējdarbības piemērus no visa Latgales reģiona, kas ir svarīgi vietējiem uzņēmumiem,” pasākuma nozīmīgumu komentē Aleksandrs Bartaševičs.

Ņemot vērā lielo dalībnieku interesi, aicinām laikus rezervēt vietas zālē. Papildu informācija par pasākumu pieejama, kontaktējoties ar LTRK Valdes padomnieci reģionālos jautājumos pa tālruni 29 141 693 vai e-pastu ilze.brice@chamber.lv.

Avots: uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv