Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Uzaicinājums dalībai starptautiskā izstādē “Darbs un karjera 2016″ Daugavpilī

2016. gada 15. septembrī no plkst. 11:00 līdz 14:00 Daugavpils Olimpiskajā Centrā, Daugavpilī norisināsies NVA un EURES organizētais starptautiskais darba gadatirgus “Darbs un karjera 2016″.


Izstāde tiek rīkota ar mērķi vienuviet sniegt izstādes apmeklētājiem konsultācijas un informāciju par darba iespējām un tiesībām, izglītības un studiju, karjeras un biznesa uzsākšanas iespējām Latvijā un Eiropā, kā arī dodot iespēju darba meklētājiem tikties ar Latvijas un ārvalstu darba devējiem un to pārstāvjiem darba intervijās. Pasākuma apmeklēšanas labuma guvēji būs gan darba devēji, gan darba meklētāji, jo darba devēji varēs atrast piemērotus darbiniekus, bet darba meklētāji- darbu.
Dalība izstādē dos iespēju atrast piemērotus darbiniekus Jūsu vakancēm, reklamēt un popularizēt Jūsu iestādi, tās pakalpojumus un programmas izstādes apmeklētājiem.
Dalība pasākumā ir BEZ MAKSAS! Izstādes dalībniekiem tiks nodrošināta individuāla vieta pasākumā un kafijas pauze.
Nodarbinātības valsts aģentūra Daugavpils filiāle aicina Daugavpils un Latgales reģiona uzņēmumus/ iestādes pieteikties pasākumam līdz 29. augustam, nosūtot e-pastu NVA Daugavpils filiāles nodarbinātības organizatorei Svetlanai Jerockai Svetlana.Jerocka@nva.gov.lv un EURES konsultantei Agijai  Mickevičai Agija.Mickevica@nva.gov.lv. PIETEIKUMA_ANKETA
Papildus informāciju var iegūt pie pasākuma organizatora – NVA Daugavpils filiāles EURES konsultantes Agijas Mickevičas, e-pasts: Agija.Mickevica@nva.gov.lv, Tālr.:65435460; Mob.tālr.: 26645566

Avots: Nodarbinātības valsts aģentūra

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv