Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Uzdrīksties būt hennas mākslas pasaulē!

Sekot līdzi modei, būt zinošam un stilīgam! Tas ir liels izaicinājums. Šobrīd sabiedrībā arvien lielāku popularitāti iemanto hennas zīmējumi – daudzveidīgi, izsmalcināti, mazliet mistiski un pat noslēpumaini.

Nevarētu teikt, ka tas ir pavisam jauns modes kliedziens. Drīzāk gluži pretēji. Jau Senajā Grieķijā un Romā, ļaudis greznojuši savu ķermeni, uzklājot uz tā simboliskus rakstus un dažādas zīmes. Henna – tas ir augs, kuru tik dažādos veidos izmanto skaistuma pasaulē.
Ar hennas zīmējumiem aizraujas diezgan daudzi, bet joprojām trūkst zināšanu, kā zīmēt ar hennu, kā kopt zīmējumu, kā to padarīt izteiksmīgāku un noturīgāku. Lai gūtu teorētiskās zināšanas un veiktu praktiskos darbus, Aglonā biedrība Izglītības un inovāciju centrs “LoDe” 22. augustā rīko vienas dienas kursus “Hennas māksla”. Profesionāla pasniedzēja vadībā varēs iegūt visplašāko informāciju par hennas vēsturi, uzzināt pastas veidošanas receptes, konusiņu gatavošanas veidus. Plaši tiks analizēti zīmējumu veidi un to simbolika. Liekot lietā iegūtās zināšanas un prasmes, katrs varēs uzzīmēt sev skaistu, pozitīvas enerģijas pilnu zīmējumu, kurš priecēs 2-3 nedēļas. Savukārt turpmāk varēs citus iepriecināt dzimšanas dienas ballītē vai citos brīžos, zīmējot ar hennu.

Informāciju par kursiem var iegūt pa tālr. 26481995. Uzdrīkstēties iedziļināties hennas pasaulē aicināts ikviens interesents. Nav vajadzīga iepriekšēja sagatavotība, vien nepieciešama vēlme un zinātkāre!

Informāciju iesniedza: Biedrība Izglītības un inovāciju centrs “LoDe”

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv