Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Uzņēmēju dienas 2014 Daugavpilī – lielākā izstāde reģionā!

Š.g. 7.-8.novembrī Daugavpils kultūras un sporta pilī norisināsies ikgadējā izstāde – gadatirgus „Uzņēmēju dienas 2014” Daugavpilī. Izstāde nemainīgi pulcē dažādu nozaru uzņēmumus un iestādes!

Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) organizētajā ikgadējā izstādē – gadatirgū uzņēmumiem būs iespēja palielināt savu konkurētspēju, prezentējot jaunus produktus un pakalpojumus, savukārt iedzīvotājiem – uzzināt par noderīgiem pakalpojumiem, produktiem un izmantot uzņēmumu īpašos „Uzņēmēju dienu 2014” piedāvājumus.
Izstādes dalībnieki aicināti pieteikties savlaikus, pārdomāt savu stendu noformējumu izstādē, īpašos piedāvājumus izstādes apmeklētājiem un potenciālajiem klientiem. Šogad LTRK piedāvā arī īpašu akcijas cenu – visi uzņēmumi, kas būs pieteikuši savu dalību un veikuši apmaksu līdz š.g. 30.septembrim, saņems 10% atlaidi izstādes dalības maksai.
Izstādē piedalīsies dažādu nozaru pārstāvji – plašāk pārstāvētie: ražotāji, pārtikas uzņēmumi, dažādu pakalpojumu sniedzēji, būvnieki, tūrisma kompānijas un kosmētikas ražotāji. Kā jau ierasts, noteikta izstādes teritorija tiek atvēlēta arī amatnieku gadatirgum, kas izstādes apmeklētājiem piedāvā lietderīgus izstrādājumus un ar Latvijas garšu veidotus mājražojumus.
Izstādes – gadatirgus „Uzņēmēju dienas 2014” Daugavpilī mērķis ir veicināt Latgales reģiona uzņēmumu un to produktu atpazīstamību, kā arī sniegt iespēju pašmāju ražotājiem, pakalpojumu sniedzējiem un amatniekiem iegūt jaunus sadarbības partnerus, klientus, palielināt konkurētspēju un iepazīties ar jaunākajām aktualitātēm nozarē.
Dalību izstādē var pieteikt LTRK Dienvidlatgales nodaļā līdz 27.10.2014. Vietu skaits ierobežots!

Uzņēmēju dienas dalībnieka līgums un nolikums ir šeit: UD_2014_ligums_anketa

 Aicinām piedalīties ikvienu uzņēmumu!

   

Avots: Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv