Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde izsludina konkursu “VASARĀ AIZRAUJOŠI UN DROŠI!”

Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde izsludina konkursu “VASARĀ AIZRAUJOŠI UN DROŠI!”

Svarīgi ir gan tas, kādu nodarbi brīvā laikā izvēlas nepilngadīgais, gan tas, vai viņš izvērtē un apzinās pastāvošos riskus, ievēro drošības noteikumus. Valsts policija aicina nepilngadīgos pievērsties pozitīvām aktivitātēm, kuras stiprina nepilngadīgo fiziski un mentāli, paplašina viņa redzesloku, stiprina gribasspēku un attīsta labākās rakstura īpašības.

Katrā aktivitātē nepieciešams ievērot noteiktus drošības noteikumus, ar kuriem bērnus iepazīstina pieaugušie (vecāki, pedagogi, policisti u.c.). Daži drošības noteikumi ir noteikti ar likumu (piemēram, Ministru kabineta noteikumi “Ceļu satiksmes noteikumi”, “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”) vai nostiprināti atbildīgās iestādes iekšējos noteikumos (piemēram, skolas iekšējās kārtības noteikumi), bet ir arī drošības ieteikumi, kuri rodas pieredzē un tiek nodoti no paaudzes paaudzei vai paziņu, draugu lokā un, neskatoties uz to, ka tie nav rakstīti, tos ir vērts uzklausīt un ņemt vērā.
Veido, līmē, griez, zīmē un filmē! Parādi arī cietiem, ko Tev patīk darīt vasarā, bet neaizmirsti par drošību un norādi vismaz 5 drošības noteikumus, kuri ir jāievēro izvēloties Tavu vasaras iecienītāko aktivitāti!
Konkursa mērķauditorija: skolas vecuma nepilngadīgie (6 līdz 17 gadi), kuri dzīvo Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā.

Konkurss notiek divos posmos. Tiks vērtēti katrā posmā iesniegtie darbi un noteikti uzvarētāji. Pēdējā konkursa darbu pieņemšanas diena 2021. gada 31. augusts.

Konkurss_vasara_2021_nolikums
Esi aktīvs un parādi arī citiem kā droši un aizraujoši pavadīt vasaru!

Avots: Valsts policijas Latgales reģiona pārvalde

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv