Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Valsts Policijas Latgales reģiona pārvaldes Preiļu iecirkņa informācija par reģistrētajiem notikumiem Aglonas novadā periodā no 18. jūlija līdz 18. augustam

   Pārskata periodā iecirkņa teritorijā reģistrēti 24 notikumi.

Iecirknī tiek veikta pārbaude par 3 konfliktu gadījumiem:
20. jūlijā notika konflikts starp ģimenes locekļiem Kastuļinas pagasta Priežmalē;
22.  jūlijā reģistrēts konflikts starp 1971. g.un 1961. g. dzimušām sievietēm.
27. jūlijā reģistrēts radinieku konflikts Škeltovas  pagastā.

Pārskata periodā Aglonas novadā notikuši  8 ceļu satiksmes negadījumi un Ceļu satiksmes noteikumu pārkāpumi:
27. jūlijā Aglonas novada Aglonas pagastā DUS „Virši” 1962. g. dzimis vīrietis ar a/m uzbrauca uz degvielas izdales sūkņa.  Vīrietis saukts pie administratīvās atbildības gan par izraisīto ceļu satiksmes negadījumu, gan par to, ka pēc ceļu satiksmes negadījuma bija lietojis alkoholiskos dzērienus.
27. jūlijā Aglonas novada Kastuļinas pagastā 1985. g. dzimis vīrietis netika galā ar automašīnas vadību, kā rezultātā nobrauca no braucamās daļas. Apstākļu noskaidrošanas gaitā konstatēts, ka vadītājs bija alkohola reibuma stāvoklī. Sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.
3. augustā Škeltovas pagastā pie kultūras nama 1994. g. dzimusī sieviete konstatēja automašīnas bojājumus.
3. augustā 1984. g. dzimis vīrietis atteicās no alkohola ekspertīzes noteikšanas organismā. Uzsākts kriminālprocess.
10. augustā 1996. g. dzim. jauniete Aglonas pagasta Aglonā nesavaldīja automašīnas vadību, kā rezultātā iebrauca elektrostabā un no notikuma vietas aizbrauca. Аutomobiļa vadītājai sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols.
14. augustā Aglonas pagastā uz ceļa P-62 notika divu automašīnu sadursme. Bojātas automašīnas, cietušo personu nav.
15. augustā 1987. g. dzimis vīrietis izraisīja ceļu satiksmes negadījumu Aglonas pagasta Jaunaglonā. Ceļu satiksmes negadījumā bojātas automašīnas.
15. augustā Škeltovas pagastā notika sadursme starp divām automašīnām, kuras vadīja 1933. g. un 1984. g. dzimuši vīrieši.

Pārskata periodā Aglonas novadā reģistrēta 1 zādzība:

29. jūlijā Grāveru pagastā  iekļūstot 1974. g. dzim. vīrieša garāžā, nozagts alumīnija vads. Uzsākts kriminālprocess, noskaidrota aizdomās turētā persona.

Aglonas novadā pārskata periodā notiek apstākļu pārbaude par trim ugunsgrēkiem:

30. jūlijā Kastuļinas pagastā dega šķūnis;

6. augustā Grāveru pagastā dega mežs ;

7. augustā Grāveru pagastā dega siena rullis.

Policijā tika veikta pārbaude par 2 gadījumiem, kad personas guvušas miesas bojājumus:
31. jūlijā Daugavpils reģionālajā slimnīcā ar traumām  nogādāta 1958. g. dzimusi sieviete no Grāveru pagasta. Traumas gūtas, veicot saimniecības darbus.
14. augustā no Škeltovas pagasta uz Daugavpils reģionālo slimnīcu nogādāts 1990. g. dzimis vīrietis, kuram miesas bojājumus bija nodarījuši paziņas. Notiek apstākļu pārbaude.

Citi notikumi:
24. jūlijā policijas darbinieki Aglonas pagastā konstatēja divus nelikumīga alkohola uzglabāšanas gadījumus. Pārbaudes rezultātā atsavināti 9 litri nelegālas izcelsmes alkohola  no 2 personām. Uzsākta administratīvā lietvedība.

18. augustā Aglonas pagastā  tirdzniecības objektā, pārskaitot naudu inkasācijas somās, tika konstatēta 1 EUR monēta ar viltojuma pazīmēm. Uzsākts kriminālprocess.
 Sakarā ar to, ka tuvojas laiks, kad bērni uzsāks skolas gaitas, lūdzam vecākus atkārtoti brīdināt bērnus par ceļu satiksmes noteikumu ievērošanu, kā arī lūdzam autovadītājus būt sevišķi uzmanīgiem un iecietīgiem pret mazajiem ceļu satiksmes dalībniekiem!
Novēlam gan skolēniem, gan vecākiem drošu un mierīgu  jauno mācību gadu!

Informāciju sagatavoja: VP Latgales reģiona pārvaldes Preiļu iecirkņa Kārtības policijas nodaļas vecākā inspektore Inga Ziemele

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv