Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Valsts prezidents pateicas uzņēmējiem un pašvaldību vadītājiem par ieguldījumu valsts attīstībā

Valsts prezidents pagājušajā gadā aizsāka tradīciju valsts svētku laikā novembrī rīkot pieņemšanu pašvaldību vadītājiem un lielākajiem nacionālajiem uzņēmējiem, lai pateiktos par nozīmīgo darbu Latvijas labā. 17. novembrī, svētku pieņemšanā pie prezidenta piedalījās Aglonas novada domes priekšsēdētāja Helēna Streiķe un Aglonas novada uzņēmuma SIA “AJ Gravels” vadītājs Nils Butēvics.

“Mūsu valsts budžetu veido nevis politiķi, bet gan uzņēmēji un nodokļu maksātāji. Tāpēc mums ir jāatrod labākie veidi, lai atbalstītu uzņēmējus,”  sacīja Valsts prezidents Raimonds Vējonis Latvijas proklamēšanas 98. gadadienai veltītā pieņemšanā uzņēmējiem un pašvaldību vadītājiem.

Valsts prezidents uzsvēra uzņēmēju nozīmīgo ieguldījumu kopējā valsts attīstībā, kā arī pašvaldību lomu uzņēmējdarbībai labvēlīgas vides veidošanā. Viņš uzsvēra, ka varam būt lepni par savu uzņēmēju sasniegumiem un pašvaldību attīstību, vienlaikus nepieciešams paveikt daudz mājas darbu, lai valsts pārvaldi padarītu efektīvāku.
“Šis gads iezīmējas ar to, ka virkne problēmu ir kļuvušas daudz redzamākas. Ne sabiedrība, ne uzņēmēji nav gatavi gaidīt vēl 25 gadus, lai mēs pieņemtu tos lēmumus, kas ir svarīgi iedzīvotājiem, uzņēmējiem un pašvaldībām,” sacīja Raimonds Vējonis.
Valsts prezidents norādīja, ka valstij ir jāspēj sekot līdzi laikam un piemēroties dinamiskajām attīstības tendencēm pasaulē, pieņemot valsts attīstībai un konkurētspējai nozīmīgus lēmumus, turklāt lēmumu pieņemšanai ir jābūt straujai. “Valsts un pašvaldību budžetu ir jāprot prasmīgi izmantot, lai uzņēmējiem un nodokļu maksātājiem nebūtu mieles par nelietderīgu līdzekļu izmantošanu,” teica Raimonds Vējonis.

 

Avots: www.president.lv

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv