Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Valsts robežsardzes koledža aicina uz Atvērto durvju dienu

Sestdien, 16. aprīlī, plkst. 12.00 visi interesenti tiek aicināti uz Atvērto durvju dienu Valsts robežsardzes koledžā, kas norisināsies Zavoloko ielā 8, Rēzeknē (dalībnieku reģistrācija no plkst. 11.00).Tiks piedāvāta informācija par mācību iespējām Valsts robežsardzes koledžā, kā arī novadīta ekskursija, dodot iespēju iepazīt mācību vidi, apmeklēt mācību auditorijas, bibliotēku, šautuvi un Valsts robežsardzes muzeju. Interesenti varēs apskatīt Valsts robežsardzes koledžas tehniku, robežsardzes tehniskos un speciālos līdzekļus, mācību ieročus un ekipējumu, kā arī vērot Valsts robežsardzes koledžas kinologu un dienesta suņu paraugdemonstrējumus un Valsts robežsardzes Aviācijas pārvaldes helikoptera demonstrācijas lidojumu.
Tiks piedāvātas Valsts robežsardzes koledžas prezentācijas, stāstot par mācību saturu un karjeras iespējām. Tāpat varēs saņemt atbildes uz jautājumiem par uzņemšanas noteikumiem un kārtību.
Atbildīgais par pasākuma organizēšanu un norisi – Valsts robežsardzes koledžas Robežsargu skolas priekšnieka pienākumu izpildītājs S. Nazarovs, tālr. 26334558, e-pasts: sergejs.nazarovs@rs.gov.lv.

Avots: Valsts robežsardzes koledža

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv