Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Valsts robežsardzes koledža aicina uz Atvērto durvju dienu

(Atkārtota publikācija 09.04.2015.) Piektdien, 24.aprīlī, plkst. 12:00 visi interesenti tiek aicināti uz Atvērto durvju dienu Valsts robežsardzes koledžā, kas norisināsies Zavoloko ielā 8, Rēzeknē (dalībnieku reģistrācija no plkst. 11:00).

Tiks piedāvāta informācija par mācību iespējām Valsts robežsardzes koledžā, kā arī novadīta ekskursija, dodot iespēju iepazīt mācību vidi, apmeklēt mācību auditorijas, bibliotēku, šautuvi un Valsts robežsardzes muzeju. Interesenti varēs apskatīt robežsardzes tehniskos un speciālos līdzekļus, mācību ieročus un ekipējumu, kā arī Valsts robežsardzes koledžas tehniku.

Notiks Valsts robežsardzes un Valsts robežsardzes koledžas prezentācijas, stāstot par mācību saturu un karjeras iespējām. Tāpat varēs saņemt atbildes uz jautājumiem par uzņemšanas noteikumiem un kārtību.

Atbildīgais par pasākuma organizēšanu un norisi – Valsts robežsardzes koledžas Robežsargu skolas priekšnieks majors V.Sprukts, tālr. 64603684, 28390555, e-pasts: viktors.sprukts@rs.gov.lv.

Informāciju iesniedza: Diāna Deņisova, Valsts robežsardzes koledžas vadītāja palīdze, tālrunis 64603680, 2655113, e-pasts:diana.denisova@rs.gov.lv

Foto: VRK Robežsardzes vēstures izpētes nodaļas vecākais speciālists Artis Vītols

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv