Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Veiksme „Labajos darbos”!

Saturs atjaunots: 18.06.2012.

„LabieDarbi.lv”  ir SMScredit.lv un Draugiem.lv sadarbības rezultāts, tas ir labdarības projekts ar mērķi atbalstīt un veicināt Latvijas iedzīvotāju personīgās attīstības un profesionālās izaugsmes iespējas, tā ir vieta, kur  materializējas domas, piepildās sapņi un idejas kļūst reālas, tas ir publisks projektu konkurss – iespēja piedalīties un līdzdarboties, lai palīdzētu sev un citiem, tas ir veids, kā iegūt finansiālu atbalstu savu mērķu sasniegšanai. „LabieDarbi.lv”  atbalsta Iniciatīvu un mērķtiecību, zinātkāri, radošumu, talantus, dotības un prasmes, tiekšanos, izaugsmi un attīstību izglītībā, zinātnē, kultūrā, mākslā, sportā. „LabieDarbi.lv”- tā ir lieliska iespēja palīdzēt citiem augt un attīstīties.

Aglonas novada biedrībai “Ideju strops” raksturīga mērķtiecība, griba, sapņi un idejas, labas domas, drosme un vēlme darīt, arī uzņēmība. Tādējādi biedrība iesniedza projektu „Attīstošo spēļu un rotaļlietu bibliotēka Aglonā” „Labajiem Darbiem.lv”  un guva atbalstu. Mēs ticējām, ka mums izdosies. Par mūsu ideju atdeva savu balsi 5125 atbalstītāji, tik daudziem labas gribas cilvēkiem mūsu ideja šķita ļoti būtiska. Paldies par labajiem, stiprajiem vārdiem komentāros!  Pateicoties biedrībai „LabieDarbi.lv” un mūsu atbalstītājiem, mums būs lieliska iespēja īstenot savu ideju par projekta kopējo summu 1365.00 LVL līdz 16.07.2012.

Patreizējā ekonomiskā situācija ne visām ģimenēm ar bērniem ļauj iegādāties tik nepieciešamās attīstošās rotaļlietas, galda spēles vai vienkāršu basketbola bumbu. Realizējot projektu, ikvienam bērnam vai ģimenei būs iespēja izvēlēties un paņemt bezmaksas lietošanā spēli vai rotaļlietu un pēc nedēļas to atgriezt atpakaļ. Turpinot šo projektu, rosināsim ģimenes ziedot rotaļlietas, no kurām bērni jau „izauguši” un vairs nespēlējas. Bibliotēka tiks izvietota Aglonas bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas centrā, tajā būs gaidīts ikviens, kuru interesē attīstīt bērna individuālās spējas, personību un prasmes ar kvalitatīvām un interesantām attīstošajām rotaļlietām un spēlēm. Projekts sniegs nenovērtējamu ieguldījumu Aglonas novada bērnu un jauniešu intelektuālajai un garīgajai attīstībai, kā arī veicinās ģimenes kopā būšanas prieku!

Paldies atbalstājiem, paldies visiem, kuri iedrošināja, palīdzēja, uzticējās, balsoja par noderīgo projektu,paldies biedrības aktīvajiem un atsaucīgajiem dalībniekiem, paldies Aglonas bērniem un jauniešiem, kuri aktīvi piedalījās balsošanas norisē, turēja īkšķi par izdošanos un vienmēr ir kopā ar mums!

Mums kopā izdevās!

Uz tikšanos „Attīstošo spēļu un rotaļlietu bibliotēkā Aglonā”!

 

 Biedrības „Ideju strops” valdes priekšsēdētāja Laura Mežiniece