Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Veikti sakārtošanas darbi Aglonas pagasta Gūteņu kapsētā

Saturs atjaunots: 20.02.2012.

Ik gadus Hipotēku bankas Klientu klubs „Mēs paši” rīko projektu konkursus, kuros piedalās gan fiziskas, gan juridiskas personas, kurām rūp novadu attīstība un sakārtošana. Šogad šajā konkursā piedalījās arī Aglonas novada domes Sociālās aprūpes centrs „Aglona”, iegūstot pozitīvu vērtējumu un iespēju īstenot sen lolotu projektu „SAC „Aglona” Gūteņu kapsētas piemiņas vietas sakārtošana”. Realizējot šo projektu, tika sakoptas kapu kopiņas, uzliktas kapu kopiņu apmalītes, sakārtota kapsētas teritorija. Kapsētas sakopšana radīja  gandarījumu par kopīgi paveikto, uzsvērusi SAC „Aglona” direktore Mārīte Mežiniece.

„Īstenojot šo projektu SAC „Aglona” kapos tiek saglabātas mūsu klientu atdusas vietu kopiņas, daļēji sakārtota kapsēta, jāsaka, ka sperts tikai pirmais solis kapsētas sakārtošanā. Kopējā darba rezultātā tika sasniegta šī gada plānotā iecere, ko ceram turpināt arī nākamgad ar jaunām idejām. Ieceru un vēlmju vēl ir daudz, tomēr sākums ir, par šo iespēju esam pateicīgi VAS „Hipotēku un zemes  bankas” administrācijai.

Mēs katrs uz šīs zemes nākam ar kādu uzdevumu, ar saviem darbiem, kas  apliecina mūsu dzīves jēgu. Vājākais vienmēr gaidīs sapratni un atbalstu, laikus pasniegtu roku, lai varētu turpināt iesākto ceļu. Un tas nav mazsvarīgi. Neskatoties uz to,  cik mēs mēdzam būt dažādi, ko mēs darām, visiem mums ir viens galapunkts. Tā ir vieta, kura sevī glabā dziļu klusumu, bet vēl vairāk vēstures un nebeidzamu dzīves stāstu, vārdu par pagātni, tagadni un nākotni. Ja mēs visi kopā spēsim cieņā un godā turēt šo vietu, tad arī mums nevajadzēs uztraukties par savu nākotni, par to, kas mūs sagaidīs. SAC „Aglona” kolektīva un mūsu klientu vārdā, saku sirsnīgu paldies Klientu kluba  „Mēs paši” projektu konkursa organizētājiem.”

127 Komentāru

 1. Griska saka:

  Par kapiem – paldies – tas svētīgs darbs.
  A kam vajag cilvēkus atlaist un savus puiškinus vietā likt?
  Nesmuki dari, meit, nesmuki.
  Nu tagad knābs i knābs tevi – a kur ta iesi?
  Par tadiem nesmukim darbiem i parteja nepestīs.

 2. Arturs Grazulis saka:

  Marite ir labs uznemejs un politikis. Bet ir viens specigs arguments ,kas visu so lietu pataisa nevisai skaistu,jo nevar taisit savu karjeru uz citu cilveku reikina. Gribuska vinneja tiesu,bet Marite joprojam strada . Uz manu jautajumu,kapec atlaidat cilveku no darba,Resceno atbildeja ,ka Gribuska zaga benzinu. Zagt nav labi ,bet vajaga nokert un pieradit. Tik pat man rodas jautajums ka Marite nopirka tik lepnu auto Utenas tirgu? Ja papeta vinas amarpersonas deklaraciju -ta neizskatas tik spidosa… Salinieku pansionats ir viens no dargakajiem pansionatiem . Piemeram Skuku un Livanu socialajas iestades cena par pakalpojumiem ir 185ls un tur pat ir izveidojusas rindas. Gribu piebilst ka Livanu sac . centra valdes prieksedetajs ir Aglonas novada piederosais pie opozicijas deputats tas pats Krimans ,kuram ir divi sai sferai atbilsosi,kompitenti diplomi . Visu savu dzivi Krimans ir stradajis un veltijis Aglonai un te peksni palika tik nelabs….? Statistika un fakti liecina pretejo!

 3. Arturs Grazulis saka:

  Marite piekopj savu partijas biedru tradicijas,atlaizot no darba sev nevelamos. Lidz ar to parejos tur bailes,jo ari vini var jebkura bridi pazaudet darbu. Acimredzami piemeri jau ir.
  Galvenais ir turet visus bailes un zombet sabiedribu ,pusot miglu acis. Vai kapi nav jakopj bez projektu naudas,vai nav jaizrada mirusajiem ciena ta pat . Es zinu ka piemeram Roberts Joksts sajos kapos uzstadija jaunu zogu un daudz izdarija ,lai kapi izskatitos pieklajigi. Tika ziedoti vina privatie lidzekli.
  Marite strada valsts darba un par to sanem algu.Visas aktivitates un labdaribas akcijas vina neziedo savus privatos lidzeklus .ka to dara piemeram Grazulis,bet izmanto partijas sakarus un dienesta stavokl. Visam tam tiek pieskitra publicitate,lai raditu pozitivu telu sabiedribas acis . Sabiedribu var apmanit ,bet ir vel dievs ,kas visu redz un ceresim ka dzive visu sakartos un iestasies taisniba Gribuska atgriezisies darba un Ari Muiznieks un nakosajas velesanas Salinieku pansionats nenobalsos par Zalajiem un Mariti. Ar tada veida saimniekosanu,kur cena par pakalpojumu ir viena no dargakajam valsti,Salinieku pansionatam nakotnes nav. Pakapeniski saruks klientu skaits,samazinasies dabravietu skaits un beigas paliks stradat Marite,vinas radi un uzticamakie vinas lobetaji

 4. vina saka:

  pilnigi piekritu Arturam, gluzi manas domas!!!!

 5. ineta saka:

  nu, ja nebalsos par Mārīti,tad balsos,piemēram,par veco labo Beķi …tā kā vienmēr tas bijis,piemēram,Gribuškas laikos… varbūt tad labāk par Mārīti… :-)

 6. Arturs Grazulis saka:

  JABALSO PAR ZATLERA REFORMU PARTIJU,JO TAI IR LIELS UZTICIBAS KREDITS NO SABIEDRIBAS PUSES,KA ARI PIENEMTS ETIKAS KODEKS UN KATRU DEPUTATA KANDIDATU IZVERTE ETIKAS KOMISIJA.

 7. liga saka:

  Cienījamais Artūr! Kādēļ tik daudz repilku un zaimu!Nav runa par darbu vai nedarbu, bet gan par personas būtību un vēlmi īstenot to, ko cits nav sava slinkuma dēļ paveicis! Ir acīm redzams kā Jums “grauž” skaudība, par cita paveikto.Jūsu dāvinājumi, kā Jūs uzsverat ir par saviem līdzekļiem…..jautājums-kādiem? Ka Jūs no vāciešu pagalmiem salasat to mantas un izdalāt liek Jums justies labdarim?Saprotams cenšaties iekļūt deputātu krēslā….kāds labums būs mums no Jums.

 8. Arturs Grazulis saka:

  Kapec Jus meklejat vienmer meklejat personigo labumu Liga?

 9. Arturs Grazulis saka:

  Meziniece marite man ,ludza lai es uzdavinu vienu divanu ,jo nav kur padzert kafiju ar cieminiem no ministrijas,bet es atvedu mebeles prieks visa pansionata ,jo domaju par cilvekiem. Man ir autobuss ,kas ir aprikots ar liftu cilvekiem ar ipasam vajadzibam. Es varetu transportet cilvekus ratinkreslos un piemeram vadat vinus ekskursijas. Es to piedavaju Maritei . Jau sesus menesus man nav atbildes.Tapec,ka vinai mana skaista ideja nav vajadziga. Kapus jau sen vajadzeja sakopt .Par to neviens neko nesaka.
  Es piedalos Zatlera Reformu partija tapec ,ka Latvija ir nepieciesamas izmainas . Ta ir jauna iespeja radikali izmainit un izglabt sabiedribu no pazusanas ,jo statistika ir loti druma. 25 PIEDZIMA, 99 NOMIRA un 100 aizbrauca. Marite nemak saimniekot ,jo cena par gultasvietu ir loti augsta un vina sak atlaist cilvekus ,jio pansionata klientu skaits samazinas. A par kapiem malacis!

 10. Jurs saka:

  Ha, nu gan jautnumi – Arturs uz saeimu….
  Da tie, kas viņu pie sevis paņēma aplauzīsies pēc pilnas programmas,
  ja laikā neizmetīs no spiskiem.
  Garantija!
  Arturam laba aste velkas, jāsāk piemīt uz tās…

  Turpini labāk mebļas vest no fāterlandes – kaut kā jau iztiku sapelnīsi, ja dikti nesprēgāsi.

 11. hmm saka:

  Interesanti, interesanti …
  Kāpēc gan tie 100 aizbrauca?
  Viņi droši vien nezina un nesaprot (nav bijuši bezmaksas semināros, par kuriem vēl viņu mazbērni maksās).
  Novadā taču notiek tik enerģiska (haotiska un nesaimnieciska) attīstība (atsevišķu personu labā), viss pilnveidojas (dažu personu labā uz pārējo rēķina), rodas jaunas darba vietas (zināms – kam), tiek rīkoti konkursi, iepirkumi (ar iepriekš zināmiem rezultātiem).

  Vai vēl nav gana?
  Treknā desa kaut kur nespriežas?
  Kurš tad te grib palikt pie tādas saimniekošanas,
  Aglonas novadam tiek programmēts padomju saimniecības “Aglona” modulis, ko Janka Putinātājs veiksmīgi salaida dēlī un nolaida grāvī.

  Nav ko kasīties pie vienas Mežinieces, gudrinieks tāds – sāc ar Reščenku, Beķi, Valaiņu klana personām, Barkeviču, Lielcepuri, kundzi savu nepiemirsti, kas tikai periodiski darbā parādās…
  Ko, zarniņa par tievu?
  Tad nečauksti te bez jēgas, drīz savus dīvānus citur vedīsi – pašam noderēs.

 12. liga saka:

  Artūr! Par kādu personīgo labumu Jūs spriežat, ja mēs neesam personīgi tikušies?

 13. Arturs Grazulis saka:

  Jus jautajat,kads labums bus Jums no ta ka es esmu iesaistijies Zatlera Reformu PARTIJA.?Es STRADASU ,lai Aglonas novads ,Latgale,latvija butu tik veiksmiga ka es un plaukstosa ka mana gimene un skaista ka mana maja! Balsojiet par Zatlera Reformu Partiju latgales sarakstu! ES esmu 12 numurs.No AGLONAS BUS SAVS DEPUTATS,KURAM AGLONA NAV VIENLALDZIGA.
  Es esmu gatavs ar JUMS tikties un izvertet jebkurus jautajumus!Mans telefonumurs ir 28341762

 14. Arturs Grazulis saka:

  Paldies Salinieku pansionatam,ka ieludzat 50.gadu jubileja! Loti ceru ka eri neaizmirsat Gribusku,jo visu savu dzivi vina veltija sai iestadei! Un beigas gribu pateikt ka nevienam es nevelu neko launu. Visiem mums saule viena ,bet dieva prieksa bus jaatbild katram par sevi!

 15. Jezups Ontužāns saka:

  Jautājums Artūram Gražulim..Gudras runas un gudri teksti, bet reāli gribētos pajutāt Gražulim, kādā veidā cilvēkam jāpierāda tas, ka par viņu ir vērts balsot..Pajautāsim Gražulim! Latvijā tagad ir aktuāls jautājums par bezdarbu..Cik Gražuļa uzņēmumā ir nodarbināto cilvēku?

 16. Jezups Ontužāns saka:

  Par Zatlera reformu partiju! Nesen rādīja Zatlera villu Jūrmalā..Super! Mēbeles pa padsmit tūkstošiem..spec pasūtījumi! Zatlers reāli sēdēja četrus gadus pie varas, ne jau mēnesi atpakaļ pēkšņi Valstī palika slikti..Nebūsim muļķi! Zatlers piekopj savtīgās intereses, kuram cilvēkam gribētos ka no “barotavas” viņu padzen? Nepatika arī Zatleram, jo sajuta, ka viņu uz otro termiņu nepārvēlēs! Žēl..ka Gražulis atbalsta tādu savtigo interešu politiku!!!

 17. lasītājs saka:

  mēļo, ka komentāri tiek publicēti selektīvi.
  kurš ir tas, kurš šķiro un izlemj?
  kādam būs jautri, ja turpināsies šāda cūkošanās

 18. lasitajs saka:

  Artur, tu raksti: “Resceno atbildeja ,ka Gribuska zaga benzinu”
  Vai viņš to publiski apgalvoja?
  Ja tā, tad “Resceno” par bezdarbību būtu jāatbild – atlaišana par to, ka ir aizdomas (kāds zaga degvielu) – Vortņiku biedēkļa cienīgs risinājums.
  Aiz rokas pieķēra? Nē? Kāpēc neķēra?
  Varbūt “Resceno” šādā stilā jāturpina iesāktais un jāpaskatās, kas tagad notiek ar degvielu novadā?
  Vai tad visas kanniņas ko Virsos piegāž ar degvielu un aizved uz attiecīgajām mājām – ir pasvaldības vajadzībām?
  Ja nereaģēs uz šiem degvielas plūdiem, tad būs interesanti…

 19. lasitajs2 saka:

  Artur, tu raksti: “Resceno atbildeja ,ka Gribuska zaga benzinu”
  Vai viņš to publiski apgalvoja?
  Ja tā, tad “Resceno” par bezdarbību būtu jāatbild – atlaišana par to, ka ir aizdomas (kāds zaga degvielu) – Vortņiku biedēkļa cienīgs risinājums.
  Aiz rokas pieķēra? Nē? Kāpēc neķēra?
  Varbūt “Resceno” šādā stilā jāturpina iesāktais un jāpaskatās, kas tagad notiek ar degvielu novadā?
  Vai tad visas kanniņas ko Virsos piegāž ar degvielu un aizved uz attiecīgajām mājām – ir pasvaldības vajadzībām?
  Ja nereaģēs uz šiem degvielas plūdiem, tad būs interesanti…

 20. Arturs Grazulis saka:

  Ta bija privata saruna.Es domaju ka Igors Rescenko nevar tiri tehniski tikt gala ar visiem jautajumiem,tapec visas normalas pasvaldibas ir izpildirektors

 21. Arajs saka:

  Nav saprotamas debates par SAC Aglona vaditaju M.Mezinieci. Ir likums, ko vina ir parkapusi,domajams – savtigos nolukos.
  Saskana ar likumu “Par interesu konflikta noversanu valsts amatpersonu darbiba” valsts amatpersonai { saja gadijuma pasvaldibas iestades vaditajai} ir aizliegts,pildot valsts amatpersonas pienakumus, sagatavot vai izdot administrativos aktus,veikt uzraudzibas,kontroles,izzinas vai sodisanas funkcijas,slegt ligumus vai veikt citas darbibas,kuras si valsts amatpersona,tas radinieki vai darijumu partneri ir personiski vai mantiski ieintereseti.TATAD VALSTS AMATPERSONA NEDRIKST PIENEMT LEMUMU ARI PAR RADINIEKU PIENEMSANU DARBA UN MALKAS PIRKSANU NO RADINIEKIEM.
  Ja neticat, meklejiet – http://www.knab.lv ;-)

 22. Petja saka:

  Ja vadītājs netiek galā, tad vajag padomāt vai viņam ir sapratne un spējas, nevis meklēt attaisnojumu un tik pulcēt kopā kas vien pagadās, bet rezultāts no tā labāks nekļūst.
  Nav liela gudrība salikt labos robos savus pirts draugus, daudz lielāka māka vajdzīga lai no viņiem pēc tam paprasīt uzdevumu izpildi.
  Pirms svētkiem Ļuces bodē dzirdēju sarunu, ka tagad esot zelta laiki, jo šefs neko nevarot apjēgt kam ko paprasīt, visi dara ko grib un kā patīk.
  Kaut kā neticās, bet palasot komentārus Aglonas lapā, izskatās pēc patiesības.
  Artur, normalas pasvaldibas daudz kas ir, arī normāli vadītāji.
  Diez kur raugās Jūsu Aglonas cilvēki, ka samierinās ar šādu situāciju.

  Lai Aglonai veicas izdzīvošanā!

 23. ineta saka:

  Un kāda velna pec ir vajadzīgs vietnieks???? tad atlaižam vietnieku!! un ieliekam izpilddirektoru!!! un priekšnieks lai tik sēž un pīpē aiz stūra!! bet darbi ies uz priekšu,jo būs tak IZPILDDIREKTORS!!!! mīļie cilvēki,nu ko jūs tur ņematies,ja nav darītāju,tad nav. Lietas būtību nemainīs amata nosaukums.

 24. ineta saka:

  un tad man vēl jautājums ,,ligai,, – ,,liga,, ir pierakstīts bez garumzīmes Līga,vai ,,liga,, ir domāts vards ar citu nozīmi? Mana vecmamma kādreiz visas bēdas un nelaimes sauca par ligām. Un vēl! man,piemēram,liekas,ka Gražulis savācot pa vāciešu pagalmiem mantas un izdalot tās te Latvijā,izdara pat 2 labas lietas: satīra Vāciju un palīdz latviešiem,kuri paši to tik zina kā bāzt sev kabatās un nelikties par citiem ne zinis. nez kas mīļā ,,liga,, tev liekas labdarība?

 25. pēteris saka:

  Visa šī muldēšna ir lieka!Mīļie Jūs sevi padarāt par muļķiem!:DKo var kasīties satiekaties, izrunājaties, nevis netīro veļu mazgājāt publiskā veidā!

 26. Arturs Grazulis saka:

  Ineta pareizi saka,jo mums ir jaiemacas saimniekot un izmantot jebkuru iespeju,lai musu zeme paliktu par sakartotu un plaukstosu vietu saja pasaule!
  Pirmoreizi Aglonas novadam paveras iespeja parstavet saeima savu cilveku! Vai mes varam laist tadu izdevibu lobejot citas partijas,vai skauzot par to ka ”Grazulis lien par deputatu”. Soreiz mums visiem ir jaapvienojas un janobalso par Zatlera Reformu Partijas saraksta NR-3 12.Arturu Grazuli! Es absolu ka es stradasu godpratigi un no visas sirds,jo esmu saimnieks un labs organizators un man nav svesas vienkarso cilveku problemas! Paldies Inetai par objektivo vertejumu un ari kadreizejo kritiku,jo es visu nenmu vera un dariju secinajumus un tagad es esmu tur ,kur esmu!Liels paldies un es velu Jums visiem tikai labu! Lai dzivo musu LATVIJA,LATGALE UN AGLONA !

 27. aglonietis saka:

  Vispār ir jāatgādina komentāru sniedzējiem, raksta nosaukums!!!!-Veikti sakārtošanas darbi Aglonas pagasta Gūteņu kapsētā.tad arī apsriediet to nevis celiet sev asti gaisā un meklējiet balsotājus, kas par Tevi balsos Artūr! Veido kampaņas un dari, lai man tiešām būtu redzams ka no tevis kā deputāta būs jēga.Kādi mērķi, kāds labums katrai sbiedrības daļai..kā tavas izteiktās idejas un ierosinājumus atbalstīs svēta Aglonas trijotne- Krimans, Didzis, Rutka.:D tas ir fakts un tu to labi apzinies.Centies.
  Mārīte un viņas kolektīvs malači, ka beidzot kaut arī nedaudz ir sakārtota kapsētas teritorija.Uzskatu, ka vēl dzirdēsim daudz labu vārdu par šo iestādi.

 28. .... saka:

  Vispār ir jāatgādina komentāru sniedzējiem, raksta nosaukums!!!!-Veikti sakārtošanas darbi Aglonas pagasta Gūteņu kapsētā.tad arī apsriediet to nevis celiet sev asti gaisā un meklējiet balsotājus, kas par Tevi balsos Artūr! Veido kampaņas un dari, lai man tiešām būtu redzams ka no tevis kā deputāta būs jēga.Kādi mērķi, kāds labums katrai sbiedrības daļai..kā tavas izteiktās idejas un ierosinājumus atbalstīs svēta Aglonas trijotne- Krimans, Didzis, Rutka.:D tas ir fakts un tu to labi apzinies.Centies.
  Mārīte un viņas kolektīvs malači, ka beidzot kaut arī nedaudz ir sakārtota kapsētas teritorija.Uzskatu, ka vēl dzirdēsim daudz labu vārdu par šo iestādi.

 29. ineta saka:

  6.Saeimas vēlēšanās Latvijas Zemnieku savienības sarakstā kandidēja Viktors Jonāns…. arī solīja visādus labumus… Tā ka neesi,Artur,tu pirmais… Ceru,ka Tev veiksies labāk…. :-)

 30. Arturs Grazulis saka:

  Paldies! Es laikam toreiz biju Vacija un slaucu govis.

 31. Jezups Ontužāns saka:

  A.Gražulis: “Es absolu ka es stradasu godpratigi un no visas sirds,jo esmu saimnieks un labs organizators un man nav svesas vienkarso cilveku problemas!”

  Es vēl vienu reizi vēlētos atkārtot jautājumu: “Ja Artūrs Gražulis labs organizators un saimnieks..Cik cilvēku ir nodarbināti Tavā uzņēmumā?”

  Tu ražo mēbeles Aglonā? Padomju laikos, cik es atceros, cilvēkus, kuri ‘mācēja nopirkt pa vienu cenu ( lētāko) un notirgot pa citu cenu (dārgāko) sauca par spekulentiem…Nevis par labiem saimniekiem un organizatoriem :D

 32. Petja saka:

  Mans komentars nav paradits, kapec?

  Jau veselu gadu redzu, ka nepartraukti druka tikai tos planpratinja tekstus!
  Kas to atljauj?
  Kapec?

  Palasu kandidata Grazula tekstus un redzu ka sitai zemei kanec, vairak nav kas par tautu pa istam doma. Ar tam vecam mebelem pievedis Aglona kadu sergu – i pats vairs nezina ko dara, i tie, kas vina tekstus druka – tapat.
  Ja sitads aksts var pretendet uz saeimu, tad nav brinums ka pagasta iesedinats kresla vel viens imbecils elements.

  Tauta saturies! Tu jau to sen gribeji!

 33. Petja saka:

  Artur, tu ne vacija biji – tu vienkarsi pleguroji toreiz, bet diez vai vari atcereties.
  Driz tavs delirija murgs atsaksies – gatavojies

 34. ..... saka:

  Kur palika man komentārs?

 35. Arturs Grazulis saka:

  Jus esat visi anonimi ,jo nevarat savas negacijas izpaust atklati.! Zatlera Reformu partija nesis butiskas parmainas Latvijas attistiba ! Tiem ,kas raksta anonimi ir bail no nakotnes. Vini nevar sevi atklati pozicionet ,jo ir parkapusi visus etikas pamatprincipus! Zatlera Reformu Partijas programma ir loti nopietns projekts ,tur ir lidz sikumiem pardomata katra detala un katram iesaistitajam cilvekam ir sava nopietna loma un vieta! Tapec ,ja JUMS ir svarigi lai notiktu pozitivas parmainas ,ir jabalso par Zatlera Reformu Partiju!

 36. Valentins saka:

  Tik tieshaam? Kapeec Grazhulja kungs malj vienu un to pashu, bet uz jautaajumiem neatbild? Grazhuli, es pievienojos Jaazepa jautajumam. cik ir tavaa uznjeemumaa vai saimnieciibaa ir nodarbinato cilveku?

 37. Lasītājs saka:

  Interesanti palasīt.
  Artur, patiešām, atbildi uz Jezupa jautājumu par darbiniekiem savā uzņēmumā, par samaksātajiem nodokļiem un darba algām.
  Piekrītu Valentīnam, ka nav ko malt tukšu – sāc ar sevi, ja jau esi tik abzinīgs uzņēmējs un sava novada padriots.
  Par tiem ētikas principiem gan varbūt lieki neklaigā, jo ZRP vietējie lobiji tevi vēl nepazīst un rīdzinieki nu ne pavisam.
  Ar ētiku tā pašvakāk, ja aploksnītes ņem. :-D
  Un par to pārdomāšanu līdz sīkumiem – arī pilnīgas muļķības.
  Pats Voldis teica, ka “esam jauni, daudz ko vēl nezinam, neesam visu paguvuši pārdomāt” – tad jau diez vai tu būsi tas, kas līdz sīkumiem pārdomāja.

 38. Lasītāja saka:

  Jā, palasīt interesanti, bet lasot skumji paliek, gan priecīgi. Skumji par daudz ko, tāpēc paskaidrošu, par ko priecīgi. Par vienu vienīgo teikumu, protams, Gražuļa kunga rakstītajā:
  “man nav svesas vienkarso cilveku problemas!”
  Man ir pagodinoši būt šo vienkāršo Aglonas cilvēku kategorijā, kurā mani ierindo cienījamais deputātkandidāts, jo vienkāršībā slēpjas gudrība. Bet plātībā, sevis lielīšanā
  (kāda man māja, kāda man ģimene, kāds es labs), “viszināšanā” slēpjas, piedodiet, muļķība… Kurā tad kategorijā sevi ierindo A. Gražulis…?
  Nebūšu neviena tiesātāja, ne cien. Mežinieces kundzes,ne kāda cita cilvēka. Ar to lai nodarbojas Knābji. Bet kapu sakopšana- tas ir svētīgi, tā ir atmiņas uzturēšana, kāda starpība, par kādu naudu tas izdarīts.
  Tikai viena pārdoma vēl pēc izlasītā:
  kāpēc cilvēks ziedo otram – naudu, mantu, laiku, savu darbu: vai tāpēc, lai otram būtu labāka dzīve, vai tāpēc, lai citi redzētu, cik ziedotājs labs un dāsns… Šīs alkas pēc publicitātes, pēc pateicības, manuprāt, robežojas jau ar sava veida paranoju. Ja ziedo, tas nozīmē – no sirds, ziedojuma saņēmējs arī sirdī jums ir pateicīgs, bet šī plātīšanās, tas noplicina šī brīnišķīgā vārda jēgu un būtību…

 39. Lasītāja saka:

  Un, nedod Dievs, mums visus tik nevienkāršus deputātus… Tādu jau tagad tur pietiekoši daudz.

 40. Arturs Grazulis saka:

  Pie manis uznemuma srada mebelu komplektetajs Valdis Valainis un es par vinu maksaju nodoklus . Ja cilveks nopelna pats sev un pabaro savu gimeni un dod vel kadam darbu,vai tas ir kaukas slikts.? Vai es zogu? Kapec JUS man jautajat,jo gribat nomelnot! A TU atnac pie manis un izrunajies un nosauc sevi atklati. Es Tev visu paradisu ,jo man nav no ka baidities UN SLEPT! Mani ir daudz energijas un JUS visi pasi nosliksiet savas negacijas. Man bija PROBLEMAS ar alkoholu 12.gadus atpakal ,bet es sevi sakartoju un veiksmigi tiku ar to gala. Ari smekesanu atmetu. Jusu argumenti un nomelnosanas strategija strada pret Jums! Esmu vienigais cilveks novada,kas starte saeimas velesanas un es esmu ieguvejs ,jo piedalos . Esmu daudz stradajis sabiedribas laba un turpinasu to darit! Es par sakartotu un efektigu valsts parvaldi,kura neparazite uz sabiedribas rekina un attistitu uznemejdarbibu,ka ari par jaunu domasanu ,lai attistitos progress un saktu valdit dieva likumi!

 41. Arturs Grazulis saka:

  Mes pasi atlaidam saeimu un tagad nesaprotam par ko balsot…? Zatlera Reformu Partija netika atlaista un tapec ari par to ir jabalso!

 42. Lasītāja saka:

  Jā, palasīt interesanti, bet lasot skumji paliek, gan priecīgi. Skumji par daudz ko, tāpēc paskaidrošu, par ko priecīgi. Par vienu vienīgo teikumu, protams, Gražuļa kunga rakstītajā:
  “man nav svesas vienkarso cilveku problemas!”
  Man ir pagodinoši būt šo vienkāršo Aglonas cilvēku kategorijā, kurā mani ierindo cienījamais deputātkandidāts, jo vienkāršībā slēpjas gudrība. Bet plātībā, sevis lielīšanā
  (kāda man māja, kāda man ģimene, kāds es labs), “viszināšanā” slēpjas, piedodiet, muļķība… Kurā tad kategorijā sevi ierindo A. Gražulis…?
  Nebūšu neviena tiesātāja, ne cien. Mežinieces kundzes,ne kāda cita cilvēka. Ar to lai nodarbojas Knābji. Bet kapu sakopšana- tas ir svētīgi, tā ir atmiņas uzturēšana, kāda starpība, par kādu naudu tas izdarīts.
  Tikai viena pārdoma vēl pēc izlasītā:
  kāpēc cilvēks ziedo otram – naudu, mantu, laiku, savu darbu: vai tāpēc, lai otram būtu labāka dzīve, vai tāpēc, lai citi redzētu, cik ziedotājs labs un dāsns… Šīs alkas pēc publicitātes, pēc pateicības, manuprāt, robežojas jau ar sava veida paranoju. Ja ziedo, tas nozīmē – no sirds, ziedojuma saņēmējs arī sirdī jums ir pateicīgs, bet šī plātīšanās, tas noplicina šī brīnišķīgā vārda jēgu un būtību…
  Jā, Un, nedod Dievs, mums visus tik nevienkāršus deputātus, tādu jau tagad tur pietiekoši daudz…

 43. Lasītāja saka:

  Kāpēc tāds sviests notiek, komentāri netiek pievienoti, tad, kad tiek ievietoti?

 44. Bronislava saka:

  Pagatavotie konservētie dārzeņi SAC Aglona vajadzībām, kuri izaudzēti M. Mežinieces saimniecībā, sākuši skābt un rūgt, tāpēc ātri tiek izbaroti tā iedzīvotājiem. ĀRPRĀTS!!!!!!! Tā taču var nokļūt Gūteņu kapsētā!!!! Darbinieki sačukstas un klusē, jo baidās ko teikt un runāt, jo var tikt atbrīvoti no darba!

 45. ineta saka:

  Vot šite,Artur,Tev taisnība!!! :-)

 46. Jezups Ontužāns saka:

  Ha :) Viens nodarbināts cilvēks pie cilvēka, kurš stāsta visiem ka ir labs saimnieks! Ko Tu vari rādīt pie sevis? Ja var atnākt un iegādājoties kādu mēbeli, pārliecināties par to, ka Tu nedod čeku par katru pirkumu, tātad strādā pa melno! Pats Televīzijā lielijies, ka godīgi strādājot šajā Valstī, nav iespējams nopelnīties! Kur ir garantija, ka nepieturēsies pie tā paša, strādājot politikā? Pie tam, ja esi piesauc un godini Latviju, Aglonu, Latgali, kāpēc baro Vāciešus, ar viņiem uzturot partnera attiecības un iepērkot no viņiem mēbeles? Latvijā nav koka? Latvijā nav darbinieku, kas prot paši uztaisīt mēbeles? Ko Tu murgo par labu saimnieku? Tu esi mantkārīgais uzņēmējs, kurš domā tikai un tikai par savu biznesu! Pārējais Tev ir otrajā (labākajā gadījumā) plānā! Personīgās ambīcijas pārvalda prātiņu. Piedod..

 47. Latgaliete saka:

  Jezup, pastāsti tautai, kāds ir tavs bizness, cik Tu samaksāji nodokļos? Cik pie Tevis nodarbināto? Cik invalīdiem Tu esi uzdāvinājis aprīkojumu? Cik iestādes tu esi sponsorējis, cik latgaliešu pasākumus esi atbalstījis?
  Gribētos zināt, jo rieties no malas ir vienkārši, bet pašam kaut ko izdarīt pa vāju?

 48. ineta saka:

  Jezup,vai cilvēks,kurš māk labi dzīvot nav labs saimnieks??

 49. darbibiniece saka:

  Skatos jums gan patīk Mežiniece saldajā ēdienā, interesanti, ar ko viņa tā izpelnījās….
  Cik es zinu, viņa gurķus tiešām veda no savas saimniecības, bet labdarībā, par velti, lai ieekonomētu savas iestādes budžetu.Un par velti viņa daudz ko dara, arī piesaista sponsorus. Ne tā, kā iepriekšējā par naudu visu tirgoja un visi to zināja un klusēja.Arī darbā pie iepriekšējās direktores strādāja brālis, māsīca u.tml., un arī bija labi.Labāk tagad paklusētu. Pa šo laiku tiešām viss iet savādāk un uz labo pusi.Bet gurķus neprot tā izskatās sagatavot virtuve, tāpēc visi labie nodomi par iespēju ekonomēt šādā veidā zūd.Bet stulba vainošana par palīdzību ir nevietā.Varbūt jāpaskatās būtu vairāk uz svei, cik mēs katrs tīri un ko daram?

 50. Arturs Grazulis saka:

  Es lasitajai piekritu! Agrak es biju kluss un neplatijos ar to ko daru,bet pakapeniski tiku ierauts kara ar tiem,kuri aizbildinoties ar labdaribu taisa savu biznesu. Piemeram LNT rikota akcija ”degpunkta” par stupelu gimenes maju .Par cilveku saziedotajiem lidzekliem 17000ls vini uzcela sunabudu,bet man sapeja sirds un neviens nesadzirdeja ,jo baidijas pateikt patiesibu. Es varu pieminet loti daudz piemeru!
  Man ir savs skatijums uz to ka jaattistas Aglonas novadam un visai valstij! Pie mums ir tada likumdosana,ka visi uznemeji saja valsti jutas ka noziedznieki un tas ir jamaina un tapec es kandideju uz saemu,jo gribu izmainit sos steriotipus un piedalities procesa kas valsti vedis savadaka gultne,lai notiktu progress un attistiba.!

 51. Stanislavs Bernāns saka:

  Tas, ka Gražuļa kungs ir piekritis balotēties Saeimas vēlēšanās, turklāt no jaunveidotās reformu partijas saraksta, ir jau apsveicami. Tas vai viņa klātbūtne šinī sarakstā veicinās proporcionāli palielināt Zatlera partijas reitingu šajās vēlēšanās būs atkarīgs arī no Aglonas novada vēlētājiem.Cik aktīvs un lojāls sava novadnieka atbalstam būsim katrs no mums, cik plusiņus pieliksim Artūram? Tas lai paliek uz katra Aglonas vēlētāja sirdsapziņas. Ja būsim vienoti šinī jautājumā ir liela varbūtība, ka mūsu Aglonas cilvēks pārstāvēs mūsu intereses Saeimā. Prasīt no Artūra kaut ko vairāk par līdzšinējam viņa iespējām ir vairāk nekā muļķīgi.
  Par līdzšinējo Artūra Gražuļa darbību varu teikt tikai visu to labāko, jo arī lietoto mēbeļu un velosipēdu iepirkšana Vācijā un tālākā to pārdošana mūsu novada cilvēkiem pie mūsu pašreizējās rocības ir vairāk kā apsveicama. Citādi daudziem mūsu novada ļaudīm nāktos gulēt uz grīdas un iet uz darbu, kuriem tas ir, vai iet uz pašvaldību vai veikalu kājām.Turklāt Artūrs vēl arī šajos spiedīgos apstākļos rod iespējas darboties arī labdarības lauciņā. Liels paldies viņam par to. Jezupam un dažiem citiem komentētājiem droši vien gribētos, lai Artūrs ari viņiem noziedotu kādu lietu, bet tas pagaidām, kamēr jūs esiet anonīmi, nemaz nav izdarāms.
  P.s. Novēlu Artūram veiksmi Saeimas vēlēšanu maratonā un godam pārstāvēt Aglonas novadu valsts līmenī! Lai veicas!

 52. Ontons saka:

  Paskataties uz to, ka Grazhulim ir savs(!!!!!!!!) redzejums..nevis kopigs (aglonas iedzivotaju), ka jaattistas Aglonas novadam un pat visai valstij :D

 53. IEVA saka:

  Vai manu dieniņ, negribam BALTO LĀCI sūnu ciemā ielaist?Sakiet, lūdzu, vēl kādu kandidātu, kas varētu būt Artūra vietā, tāda nav, jo neviens negrib riskēt, klausīties kritikas, būt labāks par citiem un censties iet uz augšu nevis uz leju…

 54. Jānis saka:

  Piekrītu Ievai! Beidziet vienreiz anonīmi riet komentāros, bet ja kam ir kas sakāms, satiecieties un izrunājiet aci pret aci. Man personīgi Artūrs nav ne draugs ne korišs, bet par viņa darbību varu teikt tikai to labāko. Ļaujiet cilvēkam parādīt sevi darbos un ja ir pamats tad arī kritizējiet.

 55. Pīters - Jānim, Staņislavam u.c. saka:

  A ko jūs tā satraucaties kad par Gražuli kāds ko raksta komentāros?
  Nu pierādiet ar saviem piemēriem, ka šis cilvēks ir cienīgs un apzinīgs sava novada pārstāvis nevis pakaļskrējējs kārtējai partijai, kurā neviens īsti neko reālu ne dara nedz darīs, tikai pļurkst tukšas runas.
  Kāpēc šajā pašvaldības lapā, kas domāta, lai informētu par to, kas notiek pagastā, domē, ko lemj un kādus jautājumus risina tautas kalpi – visu laiku kāds apzināti izgaismo “labsirdīgo” Gražuli un citus korifejus… Vai tā ir priekšvēlēšanu aģitācija?
  Staņislav? ko tad Tu vēlies sagaidīt no tāda Aglonas pārstāvja seimā?
  Lai vēl pēdejie novada iedzīvotāji aizceļo?
  Paliksi pats bez darba, jo ja iedzīvotāju nebūs, kam tad Lattelekoms būs vajadzīgs?
  Ļaudis beidziet sevi mānīt – ne ZZS ne ZRP tautai labklājību nenesīs.

  Gražulis miniatūrā:
  http://vimeo.com/28405066

 56. Jānis - Pīteram saka:

  Es neaizstāvu Arturu vienkārši piegriezušies tukšie muldētāji visās lapās, kas paši neko nedara, bet gāž žulti kur var.

 57. Arturs Grazulis saka:

  Piter ludzu pasaki kas ir pasvaldiba? Pasaki ludzu vai pasvaldibas funkcija nav kalpot sabiedribai? Vai tas mazais cilveks nav sabiedribas dala? Tu nokritizeji Zatlera Reformu Partiju un pateici ka labumu ta nenesis. Ludzu pastasti savu variantu?Piedava savu versiju,kas izmainis musu drumo situaciju…? A pastasti ludzu kapec Aglonas novada ir tada spriedze un sabiedriba saskelta? Vai neliekas Tev ka pie visa vainiga politiska situacija, jo novada deputati nevar sadalit varu un tapec visi no ta cies. Man tadas aizdomas ,ka tu pats esi deputats ,bet tas ir tikai minejums,jo Tu sevi atklati nepozicione. Slepies aiz segvardiem. Bet man priece ka Aglona ir ari drosmigi un atklati cilveki,kas nebaidas nosaukt savu isto vardu! T ev ir jasaprot tas ,ka Tev vajaga izmest visus virusus no galvas ,sevi japarinstele un 17 .septembri janobalso par saraksta NR.-3 12. Arturu Grazuli. Zetlera Reformu Partija ir ta kas ienesis parmainas ,jo pirms kritize palasi http://www.reformupartija.lv programmu un loti kartigi izstude. Es esmu vienigais Aglonas novada parstavis ,kas kandide velesanas . Vai tiesam Tu nesaproti? Es darisu visu lai Aglonas novada iestatos politiskais un sabiedriskais miers,pazustu bailes, un dzimtu ceriba uz gaisu un laimigu nakotni! Nebudams deputats es jau esmu sevi pieradijis ,ka stradaju sabiedribai un es ar to lepojos ! p.s Mes komentejam rakstu par Gutenu kapsetas sakopsanu.Jau 57.komentari. Vai tas drusku nav pavisam etiski? Varbut atbrauciet visi pie manis un izrunasimies?

 58. Lasītājs saka:

  Artūram, Pīteram, u.c.
  Pašvaldība ir iestāde, kurai būtu jākalpo sabiedrības labā, taču …
  droši vien lielākā sabiedrības daļa skaidri apzinās, ka tā nav.
  Un ja vien TU, cien. Gražuli, tiešām gribētu iet un sakārtot, lai tā būtu – tad sāc ar to, ka pastāsti sabiedrībai to, kas Tavuprāt traucē esošajai novada vadībai tā strādāt?
  Vai tās ir personīgās intereses, vai partijas diktāts, vai citi iemesli…?
  Šur un tur komentāros izskan, ka tie ir opozīcijas deputāti…
  Cik tad viņu ir?
  Jūs saprotat vispār ko runājat?
  Šķiet, ka līdz sapratnei gan Jums, gan tiem, kas izsaka šādus apgalvojumus, ir ļoti tālu.
  Sanāk tā, ka 5-6 “ļaunie”opozīcijas deputāti neļauj darīt “labos darbus” atlikušajiem un vairākumā esošajiem domes deputātiem … (pavisam taču 13 deputāti)
  Kaut kā neizklausās ticami, vai arī jāaizdomājas – ko tad vairākuma deputāti dara, ja tik ļoti nedroši par savu rīcību.
  Spriedze jau nav tikai Aglonas novadā, bet tādi kā Tu, Gražuli, lej ūdeni ne uz tām dzirnavām – kad sapratīsi – būs par vēlu.

 59. Arturs Grazulis saka:

  Lasitaj! Tu mani nebaidi, bet uzvedies kartigi! Es zinu kas TU esi! Krimans ar Rutku ir tie kas uzvedas agresivi,parkapjot visas etikas normas . Visi cilveki par viniem sudzas.Lidz pasvaldibas velesanam palika maz un es darisu visu ,lai vinus izstumtu no politiskas skatuves. Ari Rezcenko ir sevi paradijis ka slikts politikis.BEKIS jalaiz pensija
  Es saprotu ko runaju,ka musu novada ir uzpusta un neefektiga parvalde un novada dome strada politiski bankrotejusi deputati. ES jau JUMS teicu ka 18.novembri mani piedzima politikis un es ieguldisu visu savu potencialu,lai Jus izstumtu . Pasreiz es jau neesmu viens,bet parstavu Zatlera Reformu Partiju un esmu kopa ar lielako Aglonas novada sabiedribas dalu.

 60. lasītājs saka:

  Artūr,
  Vai Tu maz proti lasīt?
  Kā Tu domā strādāt tautas labā, ja elementāru tekstu neizproti…?
  Acīmredzamas lietas nemaz nespēj …
  Nu jau Tev Krimans un Rutka sāk traucēt – kā tad viņi var tādu gudrinieku un brašuli ierobežot?
  Lai gan, jā, es viņiem pārmestu mīkstčaulību un pārlieku iecietību pret tiem, kas patiesi grauj un iznīcina novadu.
  Es priecājos, ka arī Tu esi uz to noskaņots, ka jāstumj – esi buldozers, paņem lāpstu.
  Tev piestāv!
  Par to baidīšanu – a tu nebīsties, gudrību tāpat nenoslēpsi…

 61. Stanislavs Bernāns saka:

  Stanislavs – Pīteram.
  Man nav jāuztraucas par Gražuļa kunga netīrārās veļas mazgāšanu, jo viņa arsenālā līdz šim un esmu pārliecināts arī turpmāk tāda nebūs atrodama. Bet kas attiecas uz novada pārvaldi, tad te vairs neko nevar pamainīt līdz nakošajām pašvaldību vēlēšanām. Ko paši esam ievēlējuši, ar tiem arī jāsamierinās. Pamatīgus punus esam saņēmuši uzkāpjot uz grābekļa pievienojot sev klāt Krāslavas rajona pašvaldības.
  Novēlu vēlētājiem bēgot no Zatlera Reformu partijas un Gražuļa kunga kārtējo reizi neuzskriet uz valdošo partiju uzliktajām lamatām, no kurām diez vai kādreiz būs kāda iespēja izķepuroties!
  Paldies par uzmanību.

 62. Jautājums saka:

  Arturs Grazulis teica
  “…Ari Rezcenko ir sevi paradijis ka slikts politikis.BEKIS jalaiz pensija…”
  Sakiet lūdzu, kāpēc Jūs tā uzskatāt?
  Atbildiet, lūdzu, tieši un konstruktivi.
  1) Kādā veidā Reszcenko ir sevi pieradijis ka slikts politikis?
  2) Kāpēc BEKIS ir jalaiz pensijaa?

  Paldies

 63. ineta saka:

  Artur! kāpēc vispārini??? ,,visi cilvēki par viņiem sūdzas,, Visi nē,es zinu ļoti daudzus,kas nesūdzas!! Un ko ta Tev pēkšņi priekšnieks ar vietnieku neietrāpīja?? Nu jau arī man sāk likties,ka tu sāc runat kā īsts saeimas cilvēks,tas ir,jānonievā citi nepatiesi ,lai izceltu sevi…

 64. Arturs Grazulis saka:

  Nesudzas tapec ka tadi vaditaji ,kuri slikti strada ir izdevigi ,jo ir bardaks un netiek prasits darbs no padotajiem. Uz si fona var darit pilnigi visu,var ari slinkot un darit ari savas savtigas lietas un ttt, bet novads aiziet lenam uz leju nebutiba ka tads Titaniks.
  Man nevajaga sevi izcelt un citu nonievat. Es loti labi apzinos savu vertibu un potencialu. 18.NOVEMBRI es nolemu klut par politiki ,bet nepilna gada laika es jau kandideju 11 saemas velasanas. Aglonas novadam ir radita unikala iespeja nobalsot par mani un sanemt preti savu paarstavi saeima,kurs stradas sava novada laba.Jums nav ko teikt sliktu par mani ,jo es esmu sevi pieradijis un pa so laiku esmu vairak izdarijis prieks sabiedribas neka REZCENKO un Bekis. Ja Jus gribat normalu Aglonas novada attistibu ,tad variantu nav un Jums jabalso par Arturu Grazuli. Ja ir interese,atbrauciet pie manis ,vai satiksimies un es Jums sikak izstastisu strategisko planu un attistibas programmu. Politika ta ari ir kompromisa maksla,tapec cilvekus nevar rupji pagrust mala un realizet savus planus un idejas uz citu rekina. Parmainam jabut pakapeniskam un nesapigam. Katram ir sava vieta zem saules.tikai jaatrod isto. Ari Rezcenko .Rutkis ,Krimans ,Bekis ,Meziniece – visiem dievs ir devis ,tikai katram jabut istaja vieta un sekmigi jarealize sevi sabiedribas kopejam labumam.

 65. Jautājums saka:

  Nu, tieši tā kā ineta teica, Artūrs atbild ka īsts saeimas deputats, no jautājuma aiziet nekā pa “deļu” nesaka, un sākas kartēja ūdens liešana.

  Pamēģināšu vēl.
  Atbildiet, LŪDZU, TIEŠI, ARGUMENTĒTI, AR FAKTIEM, UN KONSTRUKTĪVI (bez sevis reklamēšanas)
  1) Kādā veidā Reszcenko ir sevi pieradijis ka slikts politikis?
  2) Kāpēc BEKIS ir jalaiz pensijaa?
  Vai jūs esat kārtējais tukšvārdis ? Kas nevar atbildēt par saviem vārdiem ?

 66. ineta saka:

  Artur,izlasi savu komentāru 6.septembrī 10.39,tur Tu raksti ,ka visi sūdzas par Krimanu un Rutku,bet 10.septembrī Tu raksti,ka ,,nesūdzas tāpēc,ka tādi vadītāji,kuri slikti strādā ir izdevīgi…bet novads aiziet lēnām uz leju… ,, !! vai Krimans un Rutka jau ir novada vadītāji??? nemanīju,pa kuru laiku izmaiņas notika novada vadībā… Pirms atbildi,iedziļinies tekstā un izproti pareizi. Tāpēc te visi Tevi arī ķircina,ka vienu brīdi Tu saki vienu,otrā brīdī jau ko pavisam citu… Esi savaldīgs un nomierinies,gan viss būs labi!

 67. Vadims Krimans saka:

  Aglonas.lv mājaslapas administratoram!
  Lūdzu atjaunojiet pēdējo komentāru no lietotāja “Jautājums”, kurš ievietots pēc 10.septembra 8:20.

 68. Sipaks saka:

  Cien. Gražuļa kungs. Viss šeit ir aiz esmitiem vārtiem un nekas nesaprotams. Pierādiet sevi, uztaisat Aglonas kultūras namā tikšanos ar vēlētājiem. Paaiciniet uz šo tikšanos pārstāvjus no citām partijām un mēs tad izdomāsim, par ko balsot! Jo man piem. simpatizē Saskaņas centrs, paaiciniet kaut vai uz šo tikšanos Burunovu vai Nikonovu! Varbūt pat vērts palikt pie vecā – Vienotības, kas galu galā izglāba valsti no bankrota, tajā pašā laikā kad Jūsu Zatlers priecajās par “kazjonnām” mantām Jūrmalas dāčā :)

 69. ineta saka:

  ,,jūsu komentārs gaida apstiprinājumu,, !!!!!! kas tas par brīnumu??? vai notiek komentāru cenzūra????? oho!!! kas par to atbildīgs??? vareni!!!

 70. Vadims Krimans saka:

  Aglona.lv mājaslapas administratoram!
  Lūdzu paskaidrot, kāpēc mans komentārs no 2011. gada 11. septembra 15:16 līdz 12.septembra 18:52 netiek apstirināts no aglona.lv administratora puses.

  Aglonas.lv mājaslapas administratoram!
  Lūdzu atjaunojiet pēdējo komentāru no lietotāja “Jautājums”, kurš ievietots pēc 10.septembra 8:20.

 71. ineta saka:

  tad nu tik tālu esam tikuši,komentari 2 dienas gaidīja kautkādu apstiprinājumu un nu ir pazuduši pavisam. žēl,ka tā.

 72. Vadims Krimans saka:

  Artūram Gražulim.
  Ļoti žēl, ka tu pēkšņi pazudi no mājaslapas. Turu skrējlapu ar tavu devīzi: “Esmu par vienkāršo tautu un taisnību”, “Ieklausies manos vārdos un skaties uz maniem darbiem”. It kā viss skaisti, aktuāli, godīgi, kā jau vienmēr pirms vēlēšanām, bet uzskatu, ka tev kā kandidātam būtu pienākums atbildēt uz tev uzdotiem jautājumiem, uz kuriem tu laikam nevari uzdrošināties atbildēt.

  “Jautājums
  2011. gada 7. septembris 18:43

  Arturs Grazulis teica
  “…Ari Rezcenko ir sevi paradijis ka slikts politikis.BEKIS jalaiz pensija…”
  Sakiet lūdzu, kāpēc Jūs tā uzskatāt?
  Atbildiet, lūdzu, tieši un konstruktivi.
  1) Kādā veidā Reszcenko ir sevi pieradijis ka slikts politikis?
  2) Kāpēc BEKIS ir jalaiz pensijaa?

  Paldies”

  “Jautājums
  2011. gada 10. septembris 19:07

  Nu, tieši tā kā ineta teica, Artūrs atbild ka īsts saeimas deputats, no jautājuma aiziet nekā pa “deļu” nesaka, un sākas kartēja ūdens liešana.

  Pamēģināšu vēl.
  Atbildiet, LŪDZU, TIEŠI, ARGUMENTĒTI, AR FAKTIEM, UN KONSTRUKTĪVI (bez sevis reklamēšanas)
  1) Kādā veidā Reszcenko ir sevi pieradijis ka slikts politikis?
  2) Kāpēc BEKIS ir jalaiz pensijaa?
  Vai jūs esat kārtējais tukšvārdis ? Kas nevar atbildēt par saviem vārdiem ?”

 73. Arturs Grazulis saka:

  1.REZCENKO darba metodes iet pretruna ar likumdosanu (Gribuska)
  2.Netiek nodrosinats efektivs pasvaldibas iestades darbs.
  3.Tiek lobetas intereses,kas nestrada sabiedribas laba.
  4.Zema autoritate sabiedriba.
  5.Visur redzas bezsaimnieciskums .
  6.Tiek raditas stukturvienibas un iestades ,kuru darbiba nav izprotama un lietderiga.
  7.Nespeja rast kompromisu starp opoziciju un poziciju.
  8. Pasvaldibas iestades zema darba disciplina,jo nav respekta.

  Bekis jalaiz pensija ,tapec ka Vins nedara neko ,bet skatas sava kompjutera un lasa biezi redzets sabiedriskas vietas alkohola reibuma. Vina darbu nevar vispar redzet,tad kapec jatere pasvaldibas nauda un jamaksa vinam alga? Vai Jums ir citi argumenti?

  Rutkis un Krimans uzvedas loti agresivi un censas paralizet ta jau neefektivo pasvaldibas darbu,jo ir izstumti no sava darba ,kam ir veltijusi visu savu dzivi un dveseli. Un tas viss ir nelogiskas pasvaldibu reformas sekas. Jaunizveidota Aglonas novada politiki nespeja atrast risinajumus un ari kompromisu sava starpa.

  Vajaga labot kludas un paverst ,lai Krimana potencials strada novada laba,bet nevis pret to ,jo Rezcenko un Bekis ir vispar bez potencionala un labuma no viniem sabiedribai nebus nekada. Jaatdod atra palidziba poliklinikai, par sac. Salinieku direktoru kaliek Krimans . Janolikvide tas BERNU KRIZES CENTRS ar diviem berniem,bet jaatjauno atpakaL PANSINATS. Benu briva pavadisanas laika centrs jaatdod vidusskolai.Viduskola jaattista. Nedrikst lai no novada aizplust berni,jo nauda seko skolenam. Rutkim jauztic elektronisko tehnologiju attistibas programma Aglonas novada.Saja sfera ir tik daudz darba ,ka jastrada veselai komandai un tam ir jaattistas,jo ir liela perspektiva. Kriman! Es neesmu tuksvardis ,bet nekad nebusu figura Tava spele. Neskatoties uz to ka es esmu palidzejis Tavam pansionatam AR MEBELEM-tu BIJI PIRMAIS kaas bija pret mani 18.novembri,jo ieraudziji konkurentu. Nevajaga ar mani cinities un izmantot ,bet paliec par lidzvertigu dialoga veidotaju un neesi ti cinisks. Vajaga saprast ka mes esam cilveki ,bet neskatities daktera uz sabiedribu daktera acim

 74. bum - bum - bum saka:

  Gražuli, tu tak esi viens … balamute.
  Tavi muldējumi Nr… -… nav nekas vairāk kā tukšas pelavas!
  Ja jau esi tik liels patriots savā novadā, tad ņem pie rokas savus “draugus”, kas to visu dara (ko tu tur uzskaiti) un sauc pie atbildības.
  Tukšpauris un salmu kūlējs tu esi, jeb tikai šeit sev reklāmu taisi, jo reāli paprasīt no viņiem tu ne vari, ne uzdrošinies.
  Par tavu saimniekošanu šoreiz nerunāsim – tam vēl pienāks laiks.
  Kāpēc neaizej uz pagastu un tur nepadiskutē? Kāpēc neprasi atbildīgajām amatpersonām kā atbildīgs iedzīvotājs un godprātīgs nodokļu maksātājs?
  Kāpēc? Tāpēc, ka tu esi tāds pats kā tie, kas visu to dara.
  Un tavs mērķis tikt pie siles ne strādāt sabiedrības labā.
  Par tām palīdzēšanām…
  Nu, labi, pastāsti ko tieši un kā tu Krimanam palīdzēji?
  Detalizēti liec vaļā, ko tur kautrēties par labu un nesavtīgu palīdzēšanu.
  Un, puis!?! Tu konkurents Krimanam? …
  Vai tev kā Režčenkam jau smadzeņu …. diareja piemetusies?
  Sasapņojies, nu vienkārši vāks.
  Un lūdzu tad piemērus Rutka un Krimana agresivitātei – mēs arī gribam zināt, ko tad šie divi deputāti tādu spēj, ka paralizē visu pasvaldības bezdarbību un liek tai strādāt.
  Kad būs fakti izlikti, tad varēsim paši spriest – vai viņi paralizē vai mobilize “efektīvo” pārvaldi ar “gudrajiem” vadītājiem.
  Vai nevar izrādīties pavisam pretēja situācija tevis teiktajam par to agresiju un paralīzi?
  Cilveki ir visi novadā, taču ir piemēri, kas liecina – daži ir iedomājusies, ka viņi ir vairāk cilvēki, nekā
  lielākā novada daļa.

 75. Arturs Grazulis saka:

  Krimana pansionatam davinaju mebeles un to visi zina,bet TU esi BUM BUM,JO KRUSTITA VARDA Tev NAV.UZINASIM KAS TU ESI UN IZARSTESIM…!

 76. ineta saka:

  pārsmieties no tā visa :-) kā kādreizējais žurnāls ,,Dadzis,,

 77. Vadims Krimans saka:

  Aglona.lv zināmiem, nezināmiem un neredzamajiem, bet ļoti čakliem mājaslapas darbiniekiem!

  Lūdzu atjaunojiet Aglonas novada sēžu protokolus no 1.07.2009.g., kuri miglainā kārtā vairāk nav atrodami sadaļā “Aglonas novada dome>Sēžu protokoli”.
  Laikam “novada reformatoriem”, “saimniekiem” un deputātu vairākumam protokola atjaunošana mājaslapā nav izdevīga.
  Ja viss būs atjaunots, tad katram Aglonas novada iedzīvotājam, un ne tikai, nebūs šaubu – kas, ar ko, par ko un kāpēc cīnās vai necīnās. Un automātiski, jebkurš lasītājs var saprast un izvērtēt katru atsevišķu deputātu rīcību sākot no Aglonas novada izveidošanas brīža.

 78. Vadims Krimans saka:

  Arturam Gražulim!

  Aicinu Jūs atkārtoti mierīgi un uzmanīgi izlasīt visus komentārus sākot no 7.septembra 18:43. Es Jūs paprasīju atbildēt uz jautājumiem par kuriem interesējas CITI CILVĒKI.
  Vienīgais, ko es izdarīju – iespējas robežās palīdzēju komentētājam ar segvārdu “Jautājums” atjaunot mājaslapā savu komentāru no 10.septembra 19:07, kurš brīnumainā kārtā pēkšņi pazudis no aglona.lv lasītāju redzes loka.

 79. Vadims Krimans saka:

  Arturam Gražulim!

  Lūdzu precizēt savu komentāru: “tu BIJI PIRMAIS kaas bija pret mani 18.novembri,jo ieraudziji konkurentu.”
  Secinājums ir ļoti interesants un negaidīts. Būtu godīgi no jūsu puses pierādīt savu viedokli ar faktiem.
  Gadījumā, ja jums tādu pieradījumu nav, lūdzu, publiski atvainoties par manu diskreditāciju.
  Gaidu no jums atbildi.

 80. anna saka:

  šodien nevienam nav laika atbildēt uz jautājumiem. rīt vēlēšanas!!!

 81. Arturs Grazulis saka:

  A ko TU doma Kriman ka Grazulis Tev atvainosies par to ka TU vinam iesplavi dvesele? A kad Tu runa ka Skeltovas pagasta tualetes papira vieta izmanto avizi un domes sedes draudi uzlikt klizmas,nekorekti izsakies pret cilvekiem un visada veida vinus turi psihologiskaja spriedze-par to atvainoties Tev nevajaga. Es tiko Tev zvaniju ,bet TU necel klausuli. Varbut satiksimies ka virs ar viru un izrunasimies. Vai TU maki tikai skraidit pa prokuraturam un meklet uz visiem kompromatus. Vai TUtiesam nesaproti ka Tavs laiks aiziet . Tev nav nakotnes.Labak nomierinies un uzvedies kartigi,jo ar manu potencialu karot neiesaku . Visu progresu vienmer bremze bailes,bet es no Tevis nebaidos,jo Tev ir jabaidas no manis . Baidies Kriman no manis ,jo ja TU abizosi manus draugus Tev nepalidzes ne viena prokuratura . Tev ir japasaka publisks paldies Grazulim par to ka ne tikai Aglona nu jau likvidetais pansionats sanema no manis mebeles ,bet ari Livanu pansionatam es esmu uzdavinajis daudz vertigu davanu,piemeram televizorus. Varbut Tu gribi so faktu apstridet un pateikt ka ta nav bijis! Tagad man rodas jautajums ,kurs no mums ir cuka? Varbut es? Kapec Kalvitim elektrostaciju atdevi? Kapec sporta halli uzcelat un peksni Aglonas pag. palika parados,bet Krimans Livanos dabuja polikliniku .. Ja TU man neatzvanisi un neatvainosies par savu bezkaunigo uzvedibu -tad uzskatisu Tevi par bankrotu.Ludzu paskaidro tautai par savu politisko atbildibu procesos kas ved AglonaS NOVADU uz dzilu krizi un iznicibu? Vai tadam politikim ka Tev ir moralas tiesibas talak stradat. ? Ja tauta par mani nobalsos un es tiksu par saeimas deputatu,tavai politiskajai darbibai es pieversisu ipasu uzmanibu un izstradasu Tavas politiskas darbibas padzilinatu auditu. Tu man atbildesi pa punktiem par katru savu kludu! Vai TU vispar apjedz cik TU esi nepopulars? Laikam tomer ne! Rit sazinasies ar Tevi mans pilnvarotais parstavis! Starpnieks musu sarunas,jo man bailes par sevi ka es varu palaist rokas un sakt ar Tevi kauties. Tas pirms saimas velesanam nav velami… Varbut kad iegusu juridisko imunitati,bet mans svars ir 115kg. Es loti nelabi pajokoju,bet tici man ,tu jau esi visiem apnicis ! Labak atvainojies man par to ka nepateici paldies

 82. Vadims Krimans saka:

  Labrīt,Artur!!!!
  Interesants Jūsu komentārs no 16.09.2011.
  Bet kartējo reizi parliecinājos par to, ka ļoti musdienīgi rakstīt uz jautajumiem ne atbildes, bet sacerējumus par visu un ne par ko.
  Tāpēc, atkārtoti lūdzu precizēt Jūsu komentāru: “tu BIJI PIRMAIS kaas bija pret mani 18.novembri,jo ieraudziji konkurentu.”
  Būtu godīgi no Jūsu puses pierādīt savu viedokli ar faktiem.
  Gadījumā, ja Jums tādu pieradījumu nav, lūdzu, publiski atvainoties par manu diskreditāciju.
  Gaidu no Jums atbildi.

 83. Arturs Grazulis saka:

  Krimanam! Nekad nepiesplauj aka no kuras kadreiz esi padzeries! Aglonas novada dzivo 5000 iedzivotaju un vini negrib ,lai TU vinus dalitu rajonos ,grupas ,skiras . Vini negrib ,lai TU vinus diskriminetu un liktos justies vainigiem par to ,ka vini tadi ir. Visiem ir vieta zem saules! Uz visiem Tu kompromatu ari nesavaksi. Iemacies cienit citu cilveku viedokli un vinu butibu ! Atceries savus tautiesus un vesturi-sabiedriba vinus vairak nedala. Es saprotu kapec Tu ta cinijies ,lai Aglonas novada gerbonis netiktu apstiprinats. Esi augstaks un parvari savu psihologisko barjeru. Tad kad jau ir 50.gadi nodzivoti-ir jaaizdomajas par padaritajiem darbiem un savu uzvedibu . Paanalize savu dzivi un izdari secinajumus. Es gribu Tevi labak redzet ka draugu un cilveku kas strada Aglonas novada laba! Un cienu sabiedribas acis ,ar manu palidzibu ,TU vari iemantot atpakal. Bet Badunam Tev par to prokuraturu bus jaatvainojas un tur Tev nav taisniba !

 84. anna saka:

  Gražuli!!?? vai tu esi sajucis prātiņā??? tie tak ir klaji draudi!!! par tādiem tak tiešām var sūdzeties prokuratūrā. Un ak tie nabaga cilvēki,kuri tiešām nobalsos par tevi. cik atceros tad sākuma tu solījies gan stradāt tautas un novada labā,un stāstīji ka visi uz zemes cilveki esam vienādi un tā tālāk. un tagad tu solies ņemties ar kautkādu tur Krimanu. Nu i ar ko tu atšķirsies no viņa?? ne ar ko mīļais. Vienīgi ar to ka viņš tomār izsakās daudz korektāk,nevienu personiski neapvainojot,bet tu gāz mēslus pār galvu. Un starpcitu tajā sporta skolā iet tava meita un labi spele basketbolu… Gražuli,izsaku tev savu fui.

 85. anna saka:

  un vai tavs pilnvarotais pārstavis ir Pinka?

 86. Jautājums saka:

  Vadimam Krimānam!
  Nesaprotu par kādiem pazudušiem jautājumiem jūs runājiet? Uz visiem maniem jautājumiem Artūrs Gražulis ir atbildējis. Neviens no maniem diviem komentāriem nav pazudis :/ Varbūt jums kaut kas pazuda ? :) Man nevajaga aizstāvjus, es pats tikšu galā!

  “Lūdzu atjaunojiet Aglonas novada sēžu protokolus no 1.07.2009.g., kuri miglainā kārtā vairāk nav atrodami sadaļā “Aglonas novada dome>Sēžu protokoli”.
  Laikam “novada reformatoriem”, “saimniekiem” un deputātu vairākumam protokola atjaunošana mājaslapā nav izdevīga.”

  Nevaru saprast arī šo Jūsu izteikumu, ir skaidri un gaiši teikts “Ar 2009.gada sēžu protokoliem ir iespējams iepazīties pēc pieprasījuma Aglonas novada domes kancelejā.”
  Kur ir problēma aiziet, ja tie ir tik ļoti vajadzīgi ? It īpaši ja tie protokoli ir 2009 gada…
  Es visas pašvaldībās mājas lapās redzu sēžu protokolus tikai par pagājušo mēnesi vai gadu un viss. Vienīgi aglona.lv tik smieklīgi ir uztaisījusi… Jeb likumā ir noteikts ka pašvaldībās mājas lapās ir jāved sēžu protokulu arhīvs ?

  Godīgi sakot, Krīmana kungs, man rodas tāds uzskats – ka jūs te mēģināt uztaisīt “Santa Barbara 2″ :) Jums laikam ir garlaicīgi ? Jeb es nevaru saprast jūsu mērķus. :/

 87. Jautājums saka:

  Gribēju piebilst ka esmu no Latgales, un balsošu par ZRP, un ielikšu + Artūram – par pēdējo Artūra komentāru :) Artūr lai viecās.

 88. Vina saka:

  Es esmu šokā par Artūra Gražuļa komentāriem, žēļ ka agrāk tos nepalasīju, tad manu balsi Gražuļa kungs nedabūtu.
  Es Jums došu padomu: Tā vietā lai sēdētu šeit un rakstītu komentārus, kādam draudētu, nomelnotu citus, būtu labāk domājis kā palīdzēt, kā Jūs sakāt, vienkāršajiem cilvēkiem, un par to kā risināt tās problēmas, kas ir mūsu valstī un novadā. Ar šādu attieksmi Jūs sabiedribas atbalstu neiegūsiet, bet gan panāksiet to, ka tā novērsīsies no Jums!

 89. Nu gan "Jautājums"... saka:

  “Jautājums” droši vien pieder izredzēto slānim – zina visu, kas jāzin un īpasi nesatraucas par to, vai pašvaldība pilda to, kas tai jāpilda vai ne.
  Kā gan citādi varētu rakstīt šādu “gudrību”: “Nevaru saprast arī šo Jūsu izteikumu, ir skaidri un gaiši teikts “Ar 2009.gada sēžu protokoliem ir iespējams iepazīties pēc pieprasījuma Aglonas novada domes kancelejā.””

  Vēl tik varētu piebilst, ka kāpēc pašvaldībai vispār jāinformē sabiedrība…
  Labāk turēt visus neziņā, tumsā, barot ar ziām par krucifiksiem, kapsētām, utt.

  Kā lai aiziet tie cilvēki, kas izbraukuši ārpus novada, studē, vai atrodas citur…?
  Ja “Jautājumam” nav skaidrs – kāpēc prasa šo un to, tad lai aiziet pats uz pagastu un noskaidro kādu jautājumu.
  Nebūs par skādi arī likumus palasīt – būs vieglāk iebaurēt, kas tad ir te jāliek, kas ne.
  “Es visas pašvaldībās mājas lapās redzu” – kurās tad esat bijis?

  Laikam nevarat saprast ne tikai Krimana mērķus.

 90. anna saka:

  Artur! Teiciens ir : ,,Nespļauj akā,no kuras pats dzersi!,, Un pēc visa šitā,ko tu te esi pieskandalējis,man ir skaidrs,ka tu galīgi nederi nevienam augstākam amatam. Tādiem cilvēkiem,kuri cer uz apkārtējo atbalstu, nedraud,neapsaukājas un nemaina savas domas vienas dienas laikā vairakas reizes. Žēl,ka tu tā dari. Un es atkārtošos vēlreiz: vai tiešām tas ir tas pats Arturs,kuru es zināju kādreiz? tagad man ir skaidrs ,ka nav. Un atkārtošu arī to,ka nevispārini,lūdzu,savās runās,ka visi to un visi šito. nav tā.

 91. iedzivotais saka:

  ieteikums administratoram – izveidojiet LUDZU iedaļu FORUMS lai tauta varetu brivi redzet un čatot, nevis nejauši uziet uz ļoti interesantu diskusiju pec nosaukuma “VEIKTI SAKOPŠANAS DARBI…..” kur skalo politisko veļu. It sevišķi tagad kad notikušas velešanas, manuprat tagad daudziem ir ko teikt un daudziem mute bišku pieversies… gribetos redzet diskusijas turpinajumu.

 92. Viedoklis_no_malas saka:

  Ļ.cien.Gražuļa k-gs!
  Es kā cilvēks, kurš no malas vēro Jūsu spraigo saraksti, vēlētos nedaudz vairāk saprast Jūsu motivāciju, kas liek tik asi, agresīvi, brīžiem pat nekorekti un rupji izteikties par deputātu Krimanu? Neesmu detalizēti informēts par Aglonas pagasta politisko anamnēzi, taču rodas priekšstats, ka runa iet nevis par politiskās darbības rezultātiem, bet par personīga rakstura antipātiju, turklāt klaji draudi un fiziskās izrēķināšanās nodoms (tas mūsu valstī,šķiet, sodāms likumiskā kārtībā…)skan diezgan pārsteidzoši no cilvēka, kas vēlas kļūt par Saeimas sastāvdaļu un Aglonas nākotnes glābēju. Es vēl arvien uzsveru, ka nekādā gadījumā neesmu PRET Jūsu viedokli, un pat vairāk –> pats būšu ar mieru iet un izrēķināties ar Krimanu, tik man gribētos zināt, KAS tad tiešām ir tie lielie trūkumi un noziegumi, ko viņš ir pastrādājis? Un vai tiešām neko labu viņš nemaz nav izdarījis?Izsekojot Jūsu abu “draudzīgo” saraksti, izskatās, ka Jūs visu savu uzmanību koncentrējat tikai uz dzīves negatīvajiem aspektiem!tas nav tā īsti saprotams, turklāt Krimans Jūs ne vienā no saviem komentāriem nav aizvainojis (diemžēl nevaru teikt to pašu par Jums)…
  un vēl es gribētu jautāt, kāds ir Jūsu viedoklis par pārējiem novada deputātiem, jo ne jau vienīgais Krimans (kuram Jūs savos izteicienos veltat tik daudz uzmanības) lemj Aglonas un tās iedzīvotāju nākotni!cik man zināms, tad jebkura lēmuma pieņemšanai ir nepieciešamas 7 balsis, t.i. VAIRĀKUMS!ja es kļūdos, tad, lūdzu, labojiet mani!
  Un vai Jūs, lūdzu, varētu īsi un kodolīgi pateikt, ko labu Aglonas novadam ir nesusi Baduna kunga politiskā darbība un kā Jūs pats vērtējat viņa “politisko produktivitāti” un tās lietderības koeficientu?
  un kurš tad no šobrīd pastāvošajiem vadībā esošajiem deputātiem ir labākais un kāpēc?
  un kāds, Jūsuprāt, būtu potenciāli IDEĀLS politiķa tēls?
  jau iepriekš pateicos par Jūsu atbildēm un atsaucību.
  Ar cieņu, Vedoklis_no_malas

 93. ineta saka:

  Un vai tev liekas,Artur Gražuli, ka nodzīvojiot līdz zem 50 gadiem nav jāsāk domāt par to ko dari un kā uzvedies? Domāju,ka tev pašam pienācis laiks paanalizēt savu dzīvi un izdarīt secinajumus. Un paklausoties šajās tavās lamās,jā,tev jāsadodas kopā ar Badūna kungu un jādodas pa iestādēm visus lamāt un ķengāt,kā to vēl pavisam nesenā pagātnē darīja šis omulīgais kungs. Un nevar saprast kas tev ar to Krimanu? ta tu viņu lieli un stāsti cik viņš gudrs un spējīgs ,ta tu atkal soli šo piekaut! un ko prasi lai cilvēki raksta savus vardus,ja cilvēks to uzrakstījis uzreiz saņem draudus par izrēķināšanos?Tā ka apsēdies un mierīgi padomā par savu dzīvi un izdari secinajumus! Un jā,paruna tiešām ir ,,nespļauj akā no kuras dzersi,, un nevis ta kā tu to pārlaboji. Lai tev veicas!

 94. ineta saka:

  Ineta — Viņai Nu vai tiešām balsojāt par Arturu Gražuli?

 95. ineta saka:

  Ineta-Jautājumam . Ja Krimans taisa ,,santabarbaru 2,, ,tad kas taisīja ,,santabarbaru 1,, ? bet nu tas tā,nav obligati jaatbild. :-)

 96. ineta saka:

  un komentari tiešām pazūd

 97. Intars saka:

  Grazhuli, tu tak pilniigs dalbis esi, neko nejeedz no politikas. No saakuma iemaacies runaat un izmaini savu leksiku, jo cik esmu dzirdeejis tavs vaardu kraajums nav iipashi bagaats un kraashnjs.
  Labaak seedi maajaas savos diivaanos, dauni!
  Un ej vienreiz dirst, tu jau mums visiem sen besii, veel pieaudzis cilveeks skaities, pff…

 98. Intars saka:

  Grazhuli, nepljaapaa mulkiibas tu esi nejeega un ne es viens ta domaju. =]

 99. Vina saka:

  Vina – Inetai. Jā, es balsoju par Arturu Gražuli. Bet palasot šos komentārus, es sāku to nožēlot, saprotot kāds Arturs Gražulis ir patiesībā.

 100. Arturs Grazulis saka:

  Neviens Krimanu netaisas fiziski ietekmet! Loti gribetos to darit,bet tas nav likumigi un etiski! Intaram ir loti japadoma par savu uzvedibu un viedokli,jo velesanu rezultati paradija ka Grazulis Aglonas novada dabuja loti labus rezultatus. Tatad Grazulim ir liels atbalstitaju skaits. Zatlera Reformu Partija piedalisies nakosajas pasvaldibas velesanas un Grazulis jau strada pie Zatlera Reformu Partijas Aglonas nodalas izveidosanas. Kadu partiju parstavat Jus visi .kas cinaties pret Grazuli?
  Aglonas novads ir jauns veidojums ,kas radies nepardomatas pasvaldibu reformas del,tapec javeic milzigs darbs ,lai to sakartotu un noverstu visas nepilnibas un nesaskanas. Japanak lai novada politiskaja dzive iestajas miers. Visam jabut sabalansetam un jabalstas uz lidzvertigam partneru attiecbam. Nedrikst diskriminet vienam otru,ka to dara deputats Krimans..! Kas attiecas uz mani-es neesmu ne Aglonas domes deputats ,ne ari stadaju pasvaldiba.,tapec man nav ne politisko kludu,ne ari greku attieciba uz pasvaldibu. Man ari nav ekonomisku un materialu interesu,jo nekad ne ko neesmu prasijis no pasvaldibas. Es ari nevienam neuzbazos.
  Bet es gribu pateikt vienu,ka tadi politiki ka Krimans ar savu cinisko uzvedibu un nespeju objektivi stradat politika,izaicinaja mani un dotaja bridi vinam ir jasaprot viens,ka ar godu janoliek deputata pilnvaras un japarstaj turet spriedze domes darbiniekus,jo tas bremze darbu un novada attistibu. Nedrikst balsot pret visu un nodarboties ar politisko demagogiju ,nepiedavajot savu koncepciju. Zatlera Reformu Partija ir izstradajusi savu programmu ,ka sakartot valsti. Jasak no pasvaldibam.! Mes to sekmigi realizesim .Sakartojot politisko situaciju un pasvaldibas darbu,saksies investiciju pieepludums,lidz ar to saksies ekonomiska izaugsme. Tagad nav normali ka Aglonas novada lielakais darba devejs ir pasvaldiba,so bilansi ir jamaina ,radot uznemejdarbibai labveligu vidi! Kamer bus deputats Krimans ,vins bremzes visu un pat tik elementaru lietu ka Aglonas novada gerbona apstiprinasanu,jarisina divi gadi,bet rezultatu nav. Musu apstaklos,lai notiktu attistiba ,ir jastrada atri un efektigi

 101. Arturs Grazulis saka:

  Zatlera Reformu Partija 11.SAEMAS VELESANAS ieguva 440 balsis un ierindojas otraja vieta pec Saskanas Centra! Tas Aglonas novada labs rezultats! So politisko speku parstav Grazulis! Kadu politisko speku parstav deputats Krimans un kads bija vina balsu pienesums ieprieksejas pasvaldibas velesanas? Vai kads var atbildet man uz so jautajumu? Intar? Cik liels sabiedribas atbalsts ir Krimanam? Kapec vinu no visam vietam dzen ara? Kapec tika nolikvideta iestade,kuru vins vadija? Kapec Krimans ir opozicija? Vins tak doma par sabiedribu,lai Aglonas novada butu labaka dzive,bet ne vis spriedze un politiskais haoss! Kapec ?Es nakosajas pasvaldibas velesanas nebalsosu par Krimanu! Es balsosu par Zatlera Reformu partiju,jo ta nesis parmainas uz labo pusi!

 102. Arturs Grazulis saka:

  Viedoklim no malas! Badunam Krimans nelava stradat ,jo skraidija pa prokurturam un vaca kompramatu. Baduns bija goda virs un ateicas no sava kresla,jo saprata ka vinam opozicija nelaus pilnvertigi stradat. Badunam ir liela pieredze pasvaldibas darba ,ka ari liels atbalstitaju pulks bijusaja Kraslavas rajona. Analizejot Baduna politisko darbibu- es nevaru uzskaitit butiskus minusus vina darbiba. Vai Jums ir cits viedoklis? Ludzu argumentejiet?

 103. Arturs Grazulis saka:

  Inetai! Pastasti ludzu par to aku no ,kuras es padzeros? Kas ir ta aka? Annai! Man nevajaga nevienu augstaku amatu. Nevajaga skatities no savas prizmas. Mans merkis ir atvert sabiedribas acis .Es visulaiku nelauju Jums aizmigt.Varbut saksiet pasi kusteties un domat…!Varbut saksiet ieskatities sevi?

 104. ineta saka:

  Artur! nezinu ko tu gribi dzirdet par to aku. es vienkarsi piekritu ,,annai,, ka paruna ir nevis tā ka tu saki:,,nespļauj akā ,no kuras reiz esi padzeries,, , bet gan:,,nespļauj akā, no kuras dzersi,, . un tās ir divas lielas milzīgas atšķirības. vai zatlera partija jau ir tik talu,ka pat senlaiku parunas pārveido pa savam? un vai solīt palaist rokas neskaitās fiziska ietekmēšana? Jā un acis tu patiešām esi atvēris,pat par daudz. Es tevi tagad redzu pavisām citām acīm. Un brīnums, kas Krimanam ir par nepārvaramu spēku,ka neļauj strādāt veselai ,,komandai,, gudru,lemtspējīgu,varošu un zinošu un vēl nezinkādu tur deputātu. Tu man pasaki,kā viņš viens var bremzēt to gerboni??ko sēž tie pārejie un nebalso tā kā vajag? ko klausās to muļķi Krimanu,kurš neko nejēdz un dara tikai sliktu?nu tak lai ņem un balso pa savam,ko jābaidās un no kā jābaidās?Un brīnums cik patiešām liels goda vīrs bija Badūna kungs,kurš atstāja savu krēslu nobijies no kompromāta! kāpec jābaidās, ja neesi vainīgs?Un par to Krimana izdzīšanu no visam vietām kā tu raksti. Cik zinu izdzīšana sākās no tā laika,kad pie varas nāca laba komanda deputatu 2009.gadā.un vēl palasi pats savu komentaru 14.09.pl.10.45.vai pie tiem 8 punktiem arī Krimans vainīgs? gribetos,ja tu izlasīsi,lai atbildi bez lieka skandala un panikas,bet ar dziļu sapratni par sevis teikto un ticību tam ,ko pats saki. Jo lielākoties komentara sākumā tu raksti vienu un nakošajā atkāpē jau pavisam pretējo,vai arī gāz arā pilnīgus murgus.Ceru uz mierīgu un skaidru tekstu. paldies.

 105. ineta saka:

  Ineta-Viņai Patiešām žēl,ka izlasījāt par vēlu!Jums būtu arī vēl kādam jāiesaka,lai te palasa šo to. Daudz dažnedažādu pamācību var smelties! Varbūt uz priekšdienām noder! :-)

 106. Ehhh saka:

  Pieaugushi cilveki,bet uzvedas ka mazi berni :(
  Par to tavu labdaribu Artur,lai cilveki runa….kam tev sevi celt saulite?!Izdariji labu darbu,kads pateiks paldies,kads nepateiks…..ja ko dari,tad dari no sirds un negaidi preti neko!!!!
  BET VISPAR ESMU SHOKA PAR VISU SHO…..
  Aglona tacu nav liela,var tak satikties un izrunaties par visu!!!!!Bet,ja nav tadas velesanas,tad jau labak klusejot darit labus darbus :) nevis publiski te nemties!!!!!!
  Lai jums visiem veicas labak neka lidz shim!

 107. Gražulim saka:

  Artūr! Man ir jautājumi. Vai Tu tik neesi sūtnis no Zaļajiem u ntagad vienkārši piesedzies ar Zatlerīti? BAduns tak ir Zaļais! Kādā sakarā Tu viņu lieli? Jums savā partijā nav cilvēku ko lielīt? Paldies Dievam, vēlēšanu rezultāti parādīja, ka tauta nav tomēr tik glupa un laikā attapās ka Zatlera partijai ir izgāšanās! Par Jūsu kandidātiem jau klaiņo ziņas, ka viņi ir staigātāji no partijas uz partiju, neizglītoti cilvēki, kā tas pats Gražulis, balamutes, tādi kā Zuģickis utt. Divas vietas no Latgales! Artūriņ, Tev jāpafiltrē sava uzvedība, savas ambīcijas utt…zem kur ir tukšums! Tu kas esi? Kādā sakarā Tu iejaucies pašvaldības darbos? Izdomā ģērboņus, kur lobē konkrētu mākslinieku? Tev tur ir savs procentiņš no iekasētā? Tu paskaties par savu labdarību. Tu aizskar svētas lietas – atjauno krustus, palīdzi ar mēbelēm pansionātiem un tagad pirms vēlēšanām Tu katram uzbrauc, lai Tevi atbalsta un ja ne, sāc liet virsū savas samazgas – tā pat nerunā pats nejēdzīgākais apavu meistars!

 108. Grazuli!?! saka:

  Vai die’ kāds murgs!
  Varbūt kāds no neiroklīnikas šo palasītu…?
  Slimiem cilvēkiem jāārstējas ne sabiedrībā jāuzturās vai seimā jākandidē.

 109. Arturs Grazulis saka:

  A ko JUS visu gribat no manis? Esat pasi putru uztaisijusi un tagad skataties uz mani ko es teiksu…! Es kandideju 11 .saemas velesanas un Aglonas novada ieguvu vislielako balsu skaitu 659.punkti. Si statistika liecina par to ka Aglona man ir loti daudz atbalstitaju. Nakosais mans solis ir nodibinat Zatlera Reformu partijas Regionalo Aglonas nodalu,piesaistot jaunus izglitotus cilvekus,kuriem ir progresiva domasana un nav tik saurs interesu loks . Galvenais ir iesaistit gudrus un jaunus cilvekus. Vajaga pozitivas parmainas un attistibu. Pagaidam attistibas Aglonas novada nav.

 110. Grazuli!?! saka:

  Nākošo nodaļu tu dibināsi – ja ne D-pils neiroklīnikas nodaļā, tad Straupē gan.
  Āksts.
  Ko gan tu vēl iesaistīsi …?
  khm, tavai nodaļai derēs Režčenko visdrīzāk – ņemieties tad abi pa pirti un karsējiet … kamēr vēl ir ko :-)
  Abi divi jūs esat pierādījuši totālu “gudrību”.
  Tiekat nu ar godu prom no plača, lai radiem nav kauns.

  Kā tu savas balsis makšķerēji – ha, nu labdaris viens.

 111. novērotājs no malas saka:

  Ja Zatlera Reformu partija startēs nākošajās pašvaldības vēlēšanās un gūs kādu labumu Aglonas novadam, tad tas noteikti nebūs ar Gražuļa palīdzību, jo diezvai viņu kāds vēlas redzēt Aglonas novada deputāta statusā!

 112. Vadims Krimans saka:

  Ļ. cien. Zanes Ločmeles kundzei un visiem aglona.lv mājaslapas darbiniekiem!
  Lai uzlabotu domu apmaiņu ar sabiedrību un sadarbību ar iedzīvotājiem, lūdzu, steidzamā kārtā izveidot Aglonas novada mājaslapā sadaļu “Forums”.
  Paldies.
  Ar cieņu,
  Deputāts Krimans.

 113. Arturs Grazulis saka:

  Noverotajam no malas! Es domaju ka mani ne tikai daudzi grib redzet deputata kresla Aglonas pasvaldiba,bet ari domes prieksedetaja kresla! Tikai jautajums ,vai man tas ir vajadzigs? Es visu noorganizesu un palidzesu ,lai Aglonas politiskaja dzive iestajas miers un kartiba! Ticiet man pietiks speka,pacietibas un resursu !
  Deputats Krimans beidzot pamodas! Tie komentari jau ilgst gandriz veselu gadu. Jau no 18.novembra! Tad kad sabiedriba ar 300 .parakstiem un pieciem iesniegumiem nomineja Grazuli ka gada cilveku Aglonas novada,Jus AIZGAJAT PRET SABIEDRIBAS viedokli. Atdodiet man to ,kas pienakas un es vairak nejauksos Jusu negacijam pilnaja dzive,ko sauc par politiku. Kriman! Kapec Jus vienmer ejat pret sabiedribas viedokli?Jusu politiskaja darbiba es saskatu tik daudz kludu!Nolieciet ludzu mandatu! Uzvedaties kartigi un beidziet santazet sabiedribu! Jau sen vajadzeja novakt so sadalu zem komentariem,jo tas necel novada prestizu, bet JUS TIKAI ATTAPATIES, KAD JUS TAS SAKA SKART PERSONIGI! Jusu darba metodes ir nekorektas un sabiedriba man sudzas par Jusu cinisko attieksmi. Kad JUS beidzot saksiet produktivi stradat,? Mani mac bazas par JUSU kompitenci un atbilstibu deputata amatam! Vajaga stradat atri un efektigi! Vai ari janoliek mandats! Es gribu ar JUMS satikties! Ir piedavajums!Absolu ka nekausos! Esmu kartigs ! tel.28341762

 114. Arturs Grazulis saka:

  Man ka Aglonas iedzivotajam ir jautajums deputatam Krimanam,kapec Aglonu pameta vieniga banka un novada dome neko nedarija?

 115. Arturs Grazulis saka:

  Viedoklim no malas! Tev nekad nebus saprast ar savu viedokli no malas,kadas sekas ir nelogiskajai pasvaldibu reformai un politkiem kas bankrotejusi sabiedribas acis. Tav nekad nesaprast to kapec ,kad iebrauc Aglonas novada teritorija,nav pat norades ,zimes kas atspogulo lietas butibu. Kapec viens cilveks solas visiem salikt klizmas un aizsutit citus uz psihiatriskajam slimnicam. Piemeram mani suta ari uz slimnicu un negrib redzet dome ka deputatu. Vai viedoklis no malas saprot lietas butibu?

 116. Arturs Grazulis saka:

  114.KOMENTARU ZEM GUTENU KAPSETAS. ES TUR BIJU AIZBRAUCIS UN BIJU LOTI PRIECIGS PAR TO KA KAPSETA IR TIK TIESAM SAKOPTA. TAPEC VARBUT PARTRAUKSIM SO BEZJEDZIGO BALAGANU UN PADOMASIM PAR TO KAD UN KUR MUMS RUNAT UN KA UZVESTIES

 117. Iedzivotaja saka:

  Es tak nevaru to smieklu kad Arturiks butu deputats.
  Vins tak site nevar divus vardus bez kludam uzrakstit, i kur nu vel par deputatu.
  I par domes preksedetaju vins gan butu nekads.
  Parunat vins var a dokumentus i citus papirus nesapratis.
  Labi, ka visa zeme nesmies par Aglonu, es prieciga par velasaniem.
  Arturik tu sedi labaki majas ar sievinu i bernus audzini kam tu lieni pie tiem dokumentim?

  Dome varbut var Arturikam to pagajusa gad simtu latu adot lai vins cilveks neraud ilgaki a to jau tulit atkal dosat naudinas a vdrug Arturikam nebus.

 118. ineta saka:

  ak tu šausmas! Novada dome,atdodiet grazulim 100 latus!!! tagad man skaidrs ,kas viņu satrauc!!

 119. ineta saka:

  vai Krimans bija tas cilvēks,kurš lēma, kam dot balvu un kam nedot??? Gražuli! Nu kas tev ir ar prātiņu??? nu es nesaprotu,ko tu vari ņemties par to Krimanu kā personu,kura domē ar 13 deputātiem var izlemt visu vienpersoniski!! Nu tu man,prastam cilvēciņam ,vari paskaidrot to?pasaki man arī ko nozīmē šantažēt sabiedrību? Un par tādu lietu,kā forumu,domē ir mēgināts runāt neskaitamas reizes,bet diemžēl ir tā, ka tas ko saka Krimans,tur nevienu neinteresē. Un Krimans ta ,jā ,pamodās,kā tu saki,bet vai tevi neinteresē kur un cik cieši guļ vēl 12 deputāti? vai negribi aiziet uz domi un pajautāt kāpec neviens neiesaistās nevienā sarunā un neko nepiedavā? Padomā labi,pirms vēl gāz ārā kādu negāciju.

 120. ineta saka:

  Un centies pierunāt Krimanu,kad satiksies,lai tomēr iedod tev to galveno balvu viņš kautvai šogad. varbūt spēsiet vienoties,jo dzirdēju,ka arī viņš taisās stāties zatlera reformu partijā!!! Būs jums abiem tur jautri! :-)

 121. Vadims Krimans saka:

  Uzskatu, ka šos vārdus var droši attiecināt uz Aglonas novada domes vairākuma deputātu darbu sākot no 2009.gada 1.jūlija.

  “Ak,nedariet šo šodien,
  Ko padarīt var rīt,
  No mana atvēziena
  Uzreiz trīs priedes krīt.
  Ja prasa, kas šeit atbild,
  Tad teic- viss kolektīvs,
  Un tā tu vienmēr būsi
  No atbildības brīvs.”
  Imants Ziedonis.

  Artur, piedāvāju Jums, lai mēs varētu par kaut kādiem jautājumiem runāt, atrast laiku aiziet uz Aglonas novada domi un palasīt visus protokolus sākot no 2009.gada 1.jūlija ar visiem papildmateriāliem, pielikumiem, un tikai tad mēs varēsim runāt par to – kas notiek Aglonas novadā un kas par to galu galā ir atbildīgs.
  Ņemot vērā to,ka Jūs kā bijušais deputāta kandidāts uz Saeimu savu viedokli un secinājumus nevarējāt argumentēt, es darīšu visu, lai informētu sabiedrību par Aglonas novada vadības rīcību un ceru, ka Aglonas novada iedzīvotāji, saņemot objektīvu informāciju, var izdarīt pareizu secinājumu.

 122. Ha! saka:

  Gražuļa kungs, ja Jūs piedraudēsiet un kādu vēl atļausieties apsūdzēt nekorektajā uzvedībā! Tad personīgi manā rīcībā ir pierādījumi Jūsu reputācijas apšaubīšanai!

 123. Viktorija saka:

  Godājamais Artur Gražuļa kungs.

  Atļaujiet man,kā vēlētājam nokomentēt dažus momentus no Jūsu dialoga.
  Pirms uzstāšanās man rokās nonāca Jūsu reklāmas buklets,kur zem apbrīnojamās Aglonas bazilika fotogrāfijas rakstīti šādi vārdi „Ieklausies manos vārdos un skaties uz maniem darbiem”. Tā ir liela atbildība izmantot tādus vārdus un simbolus reklāmai. Ne man,bet sev atbildiet uz jautājumu,ko vērti labie darbi,ja mēs tos izmantojam,kā paraugdemonstrējumus cerot uz godu un uzslavu.Labie darbi tikai tad paliek labi,ja mēs neko neprasām to vietā.Tādēļ svarīgāk ir spriest par cilvēku skatoties uz viņa nodomiem un darba augļiem,ko nes viņa darbi. Diemžēl spriežot pēc Jūsu vārdiem par padarītajiem labajiem darbiem attiecībā pret Līvānu slimnīcu pazemina Jūsu rīcības vērtību.Tas var likties sīkumaini,bet tieši no šejienes aug mūsu problēmu saknes un ir vērts par to padomāt.Nākošais moments uz ko vēlos vērst Jūsu uzmanību…ja Jūs vēlaties mieru un labklājību mūsu valsts iedzīvotājiem,tad vispirms vajadzētu radīt mieru sevī.Cilvēks,kurš dzīvo mierā ar sevi un reāli ir gatavs darboties priekš citiem,diez vai tērēs tik daudz dārgā laika citu nosodīšanai.Cilvēks dodošs iekšēji ir pilnvērtīgs un nealkst tik daudz publiski sevi pacelt uz citu nomelnošanas rēķina,”Nesodiet un būsiet nesodīts”ja reiz no jauna atgriezties pie jūsu reklāmas bukleta noformējuma.Cilvēku ipazīst no tā,kā viņš runā par citiem.Jo emacionālāk mēs izsakāmies par citiem,jo vairāk šī problēma ir mūsos pašos. Ispējams ir vērts pārskatīt savu attieksmi pret Krimana kungu kaut vai tādēļ lai tiktu skaidrībā pats ar sevi.Protams,Jums ir tiesības uz savu viedokli,bet svarīgi,kā ar šo viedokli rīkoties. Zinu ļoti daudz cilvēku,kuri augstu vērtē,mīl un ciena Krimana kungu.
  Mēs visi pieļaujam kļūdas,(ceru,ka Jūs to nenoliedzat,pretējā gadījumā tie ir vislielākie maldi uz kādiem ir spējīgs cilvēks)bet vienīgi caur kļūdām mēs virzamies pretī kautkam jaunam. Es un daudzi citi cilvēki redzam,kā Krimana kungs cenšas palīdzēt cilvēkiem un palīdz viņiem nereklamējot savu pozīciju.
  Es tik daudz esmu dzirdējusi labas atsauksmes no viņa pacientiem un no cilvēkiem,ar kuriem viņš kopā strādā,ka visi apvainojošie vārdi vērstie pret viņu aizēno citu cilvēku cieņas enerģiju.
  Gražuļa kungs-no sirds novēlu Jums atrast spēkus sevī un prasmi rīkoties lai pati tauta vēlētos Jūs klausīties un runāt par Jūsu labajiem darbim.
  Gribu beigt ar āfriķāņu parunu „Kas piedeva,tas pabeidza strīdu. ”

  Viktorija.

  21.09.2011.

 124. Viktorija saka:

  Godājamais Artur Gražuļa kungs.

  Atļaujiet man,kā vēlētājam nokomentēt dažus momentus no Jūsu dialoga.
  Pirms uzstāšanās man rokās nonāca Jūsu reklāmas buklets,kur zem apbrīnojamās Aglonas bazilika fotogrāfijas rakstīti šādi vārdi „Ieklausies manos vārdos un skaties uz maniem darbiem”. Tā ir liela atbildība izmantot tādus vārdus un simbolus reklāmai. Ne man,bet sev atbildiet uz jautājumu,ko vērti labie darbi,ja mēs tos izmantojam,kā paraugdemonstrējumus cerot uz godu un uzslavu.Labie darbi tikai tad paliek labi,ja mēs neko neprasām to vietā.Tādēļ svarīgāk ir spriest par cilvēku skatoties uz viņa nodomiem un darba augļiem,ko nes viņa darbi. Diemžēl spriežot pēc Jūsu vārdiem par padarītajiem labajiem darbiem attiecībā pret Līvānu slimnīcu pazemina Jūsu rīcības vērtību.Tas var likties sīkumaini,bet tieši no šejienes aug mūsu problēmu saknes un ir vērts par to padomāt.Nākošais moments uz ko vēlos vērst Jūsu uzmanību…ja Jūs vēlaties mieru un labklājību mūsu valsts iedzīvotājiem,tad vispirms vajadzētu radīt mieru sevī.Cilvēks,kurš dzīvo mierā ar sevi un reāli ir gatavs darboties priekš citiem,diez vai tērērs tik daudz dārgā laika citu nosodīšanai.Cilvēks dodošs iekšēji ir pilnvērtīgs un nealkst tik daudz publiski sevi pacelt uz citu nomelnošanas rēķina,”Nesodiet un būsiet nesodīts”ja reiz no jauna atgriezties pie jūsu reklāmas bukleta noformējuma.Cilvēku ipazīst no tā,kā viņš runā par citiem.Jo emacionālāk mēs izsakāmies par citiem,jo vairāk šī problēma ir mūsos pašos. Ispējams ir vērts pārskatīt savu attieksmi pret Krimana kungu kaut vai tādēļ lai tiktu skaidrībā pats ar sevi.Protams,Jums ir tiesības uz savu viedokli,bet svarīgi,kā ar šo viedokli rīkoties. Zinu ļoti daudz cilvēku,kuri augstu vērtē,mīl un ciena Krimana kungu.
  Mēs visi pieļaujam kļūdas,(ceru,ka Jūs to nenoliedzat,pretējā gadījumā tie ir vislielākie maldi uz kādiem ir spējīgs cilvēks)bet vienīgi caur kļūdām mēs virzamies pretī kautkam jaunam. Es un daudzi citi cilvēki redzam,kā Krimana kungs cenšas palīdzēt cilvēkiem un palīdz viņiem nereklamējot savu pozīciju.
  Es tik daudz esmu dzirdējusi labas atsauksmes no viņa pacientiem un no cilvēkiem,ar kuriem viņš kopā strādā,ka visi apvainojošie vārdi vērstie pret viņu aizēno citu cilvēku cieņas enerģiju.
  Gražuļa kungs-no sirds novēlu Jums atrast spēkus sevī un prasmi rīkoties lai pati tauta vēlētos Jūs klausīties un runāt par Jūsu labajiem darbim.
  Gribu beigt ar āfriķāņu parunu „Kas piedeva,tas pabeidza strīdu. ”

  Viktorija.

  21.09.2011.

 125. Vina saka:

  Mani ar vien vairak parsteidz A. Grazulis. Manas domas ir loti mainijusas par Jums. Es nesaprotu, Jums tiesam ir tik zel, ka premiju pasniedza skolotajai Monikai, kura 37 gadus veltījusi Aglonas jaunās paaudzes izaugsmei un pilnveidošanai. Viņas izlolots un pēdējos 5 gadus organizēts ir Latgales jaunrades literāro darbu konkurss, kas veltīts dzejniecei Neaizmirstulei.
  Novada iedzivotaji tikai izvirza savus kandidatus, un tad no siem kandidatiem deputati izvelas piemerotako.
  Jus tacu neviens neaizmirsa, Jums tika pieskirts atzinības raksts, esiet pateicigs par to.
  Kapec ta stresojat, naks nakamie gadi un nakamas premijas, vai ari Jus saprotat, ka cilveki vairak Jus neizvirzis, pec sadam draudesanam,nomelnosanas utt.
  Es agrak domaju, ka esat krietns cilveks, bet tomer ir savadak, jo sanak ta, ka Jus kadam kko uzdavinat, tikai tapec, lai iegutu premijas, apbalvojumus, lai visu Jus apbrinotu.Bet tad ta jau vairak nav labdariba, es pat nezinu ka to lai nosauc, un varbut tiesi tadel deputati nobalsoja pret Jums, jo vini pazist Jus labak un zina Jusu patiesos merkus, neka sabiedriba, tadi ka es, kuri akli Jums ticeja!

 126. STOP saka:

  VARBUT PIETIEK :) ????
  GUDRAKAIS PIEKAPJAS……VAI ARI TE TADU JAU VAIRAK NAV…..???
  NU CIK VAR BEZJEDZIGI TE NEMTIES???