Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Vēl var iesniegt projektus LabieDarbi.lv maija konkursam

Vēl tikai dažas dienas, līdz 24. aprīlim, ikvienam ir iespēja iesniegt projektu konkursam LabieDarbi.lv, lai jau maijā cīnītos par iespēju iegūt līdz pat 3000 EUR lielu finansiālu atbalstu savas idejas realizēšanai un sapņu piepildīšanai. Lai to izdarītu, ir vienkārši jāpiesaka projekts LabieDarbi.lv lapā http://labiedarbi.lv/lv/iesniedz-projektu. Jā, tieši tik vienkārši tas ir.

Ikvienam no mums ir kāds sapnis, ko kādreiz ceram realizēt, taču dažādu šķēršļu dēļ, mēs to atliekam un ceram, ka pienāks tā diena, kad beidzot tas piepildīsies. Mēs droši varam teikt, ka tā diena ir klāt un vienīgais šķērslis, kas ir palicis, ir spēja noticēt tam, ka jau maija beigās ikvienam no Jums ir iespēja iegūt līdz 3000 EUR lielu finansējumu.

Ja domājat, ka tas ir sarežģīti, nebūt nē – Jums ir tikai jāpiesaka projekts LabieDarbi.lv mājas lapā līdz 24.04. pulksten 23:59. Projekta pieteikumā ir jānorāda projekta nosaukums, mērķi, ko vēlies sasniegt un uzdevumi, kas ir jāveic, tāpēc esam pārliecināti, ka projekta pieteikšana neaizņems daudz laika. Iespēju tik tiešām ir daudz, jo izglītība, sports, kultūra un vide ir visas tās jomas, ko atbalsta projektu konkurss LabieDarbi.lv.

Mēs zinām, ka Latvijā ir daudz talantīgu, mērķtiecīgu un idejām bagātu cilvēku un organizāciju, kuri ir gatavi spert pirmo soli pretī sava sapņa piepildīšanai. Atliek tikai noticēt tam, ka mēneša laikā ikviena sapnis var kļūt par realitāti. Ienāc http://labiedarbi.lv/lv/iesniedz-projektu un piesaki savu ideju.

Par labdarības iniciatīvu LabieDarbi.lv

LabieDarbi.lv ir AS 4finance zīmola, nebanku kredītdevēju nozares līdera SMScredit.lv labdarības iniciatīva, kuras mērķis ir projektu konkursa kartībā nodrošināt iespēju Latvijas iedzīvotājiem un organizācijām saņemt finansiālu atbalstu savu ideju un mērķu realizēšanai. Ik mēnesi 15 iesniegtie projekti, tādās jomās kā izglītība, sports, kultūra un vide, gūst iespēju piedalīties interneta balsojuma konkursā, lai uzvaras gadījumā saņemtu līdz 3000 EUR lielu finansējumu savas idejas realizēšanai. 5 gadu laikā ar LabieDarbi.lv atbalstu realizēti jau vairāk nekā 245 iedvesmojoši projekti no visas Latvijas.

Informāciju iesniedza: Baiba Jaņēviča, LabieDarbi.lv Jaunākā projektu vadītāja. Tālrunis: 29650098, E-pasts: baiba.janevica@labiedarbi.lv

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv