Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Velodienas „Ar veļiku pa Aglyunu 2011” rezultāti

Saturs atjaunots: 6.09.2011.

Velodiena jau ceturto gadu tiek rīkota ar mērķi veicināt lietderīgu, interesantu un veselīgu brīvā laika pavadīšanu, popularizējot velotūrismu Aglonas novadā, kā arī tiek veicināta ceļu satiksmes noteikumu ievērošana, jo pirms velodienas, 23.augustā, varēja nokārtot eksāmenu un saņemt arī CSDD izdotu velosipēda vadītāja apliecību.

26.augusta velodiena sākās ar teju vai 130 dalībnieku veloparādi pa Aglonas ielām, vēlāk sekoja maratons (tautas klasē distance – 15km, bet velobraucējiem ar pieredzi – 30km), velotriāls, triatlons. Velomaratonā  dalībniekiem bija jāveic trase  gan pa asfaltētu un gan grants ceļu, jābrauc pa meža celiņiem un takām. Triatlonā komandas startēja triju cilvēku sastāvā un  rādīja nevien savu ātrumu un veiklību veloprasmē, bet arī peldēšanā.

Jaunākais dalībnieks, 2010.gadā dzimušais,  Miķelis veica 15 km braucienu ar tēvu, bet vecākais sacensību velobraucējs bija Romāns, kurš 78 gadu vecumā veica 30 km garo distances braucienu.

Pasākuma noslēgumā tika sumināti un sveikti ātrākie, veiklākie un veiksmīgākie  velodienas sacensību dalībnieki, tika iekurts ugunskurs, izskanēja koncerts un visi varēja lustēties līdz rītausmai zaļumballē.

Sacensību organizatori – Aglonas pagasta iedzīvotāju iniciatīvas grupa „Velomīļi”- bija cītīgi sagatavojušies velodienai un visiem sarīkojumiem, dalībnieku atsauksmes par velodienu ir labas un cerams, ka nākamgad piecu gadu jubilejas velodiena būs vēl jautrāka, aizraujošāka un dalībniekiem bagātāka. Lai izdodas!

Rezultātu_tabula