Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Viduslatgales pārnovadu fonds ciemojās Aglonā

Viduslatgales pārnovadu fonds  jau piecus  gadus dāvā bērniem prieku, īstenojot labdarības akciju “Piepildīt sapni”. Šī labdarības akcija veltīta bērniem ar īpašām vajadzībām, kas ir ļoti emocionāla fonda darbiniekiem un ir liels atbalsts ģimenēm, kur aug īpašais bērniņš. 

Šogad fonda darbinieki un ciemiņi ieradās Aglonas BJBLPC “Strops”, mūsu novada svētku laikā, lai piepildītu Līvānu, Preiļu, Riebiņu, Vārkavas un Aglonas novada bērnu sapņus, pasniegtu dāvanas.  Pasākumu atklāja Janīna Beča, Viduslatgales pārnovadu fonda valdes locekle. Dāvanas, kuras tiek sarūpētas bērniem un jauniešiem, palīdzēs viņiem attīstīt savas spējas un veicinās viņu dzīvesprieku un veselības uzlabošanu.  Savus sapņus piepildīja arī  4 Aglonas novada bērni: Milana un Aleksandrs saņēma  velosipēdus, Laura un Oskars – planšetdatorus. Visi bērni saņēma arī konfektes, medus podiņu un gardos čipsus.
Aglonas novada domes priekšsēdētājs Juris Butēvics izteica pateicību  Viduslatgales pārnovadu fonda valdei, locekļiem, ziedotājiem un brīvprātīgajiem darbiniekiem, kas ļoti daudz darba un uzmanības ir veltījuši, lai ar dažādu akciju un pasākumu palīdzību uzlabotu dzīvi un sagādātu prieku pēc iespējas lielākam cilvēku skaitam. Aglonas BJBLPC “Strops” vadītāja Māra Ušacka teica uzrunu klātesošiem. Pasākuma dalībniekus iepriecināja ar saviem priekšnesumiem “Stropa” meiteņu vokālais ansamblis, mazā dejotāja, kā arī īpašie ciemiņi – Miki Mauss, Miki pele un Trollīte. Mūzika, dziesmas, jautras dejas, prieks bērnu acīs un smiekli pavadīja šo tikšanos.

FOTOGALERIJA

Lai neizsīkst idejas un labie darbi vairojas!

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv