Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Viduslatgales pārnovadu fonds īsteno Labdarības programmu „Stipendijas talantīgajiem bērniem un jauniešiem mūzikā mākslā un sportā”

Jau ceturto gadu pēc kārtas Nodibinājums „Viduslatgales pārnovadu fonds” realizē stipendiju programmu talantīgajiem bērniem un jauniešiem no Aglonas, Līvānu, Preiļu, Riebiņu un Vārkavas novadiem mūzikā, mākslā un šogad arī sportā. Šajā laikā, pateicoties mūsu sponsoriem, jau ir atbalstīti 84 talantīgi jaunieši mākslā un mūzikā.


Šīs programmas mērķis ir motivēt jauniešus attīstīt savus talantus un iedvesmot izcilu rezultātu mūzikā, mākslā un sportā sasniegšanai.

Fonds no sirds pateicas stipendiju programmas ziedotājiem – SIA MANCO ENERGY LATGALE, SIA “ZELTA ZEME”, LATVIJAS LOTO un individuālie ziedotāji.

2017. gadā fonds ar ziedotāju atbalstu ir piešķīris 22 stipendijas – mācību maksas mūzikā un mākslā. Līvānu bērnu un jaunatnes sporta skolas audzēkņiem tika finansiāli atbalstīta sporta nometne. Šogad pirmo gadu tika piešķirtas vienreizējas stipendijas sportā Preiļu novada bērnu un jauniešu sporta skolas audzēkņiem no Preiļu, Aglonas, Riebiņu un Vārkavas novadiem.

Aglonas novadā stipendijas tiek piešķirtas Meldrai Kirsanovai,  Elmīrai Botorei -Tumovai, Annijai Rateniecei, Laurim Valainim.

Avots:  Nodibinājums  Viduslatgales pārnovadu fonds

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv