Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Viduslatgales pārnovadu fonds Ziemassvētkos iepriecina sirmgalvjus

Viduslatgales pārnovadu fonds ar Borisa un Ināras Teterevu fonda atbalstu labdarības programmas “Maizes rieciens” ietvaros jau trešo gadu turpina akciju „Svētku pakas un pasākumi Aglonas, Līvānu, Preiļu, Riebiņu un Vārkavas novadu iedzīvotājiem”, kuras laikā sarūpētās dāvanas tiek dāvinātas novadu vecajiem vientuļajiem senioriem.


Jau no decembra sākuma fonda darbinieki un brīvprātīgie gatavoja paciņas, lai pirms Ziemassvētkiem apciemotu Aglonas, Līvānu un Vārkavas novadu pensionārus. Tika sagatavotas un nogādātas adresātiem 290 paciņas.  Šogad, tāpat kā citu gadu, dāvanu maisā tika likti našķi un citi gardumi ne tikai ikdienai, bet arī svētku galdam. Paciņām klāt bija pievienoti NVA atbalsta pasākuma „Darba nepieciešamo iemaņu attīstība nevalstiskajā sektorā” jauniešu gatavotie apsveikumi ar labiem un sirsnīgiem vēlējumiem. Sākot no 16. decembra, pie vecajiem ļaudīm viņu dzīvesvietās devās Viduslatgales pārnovadu fonda labie rūķi, brīvprātīgie darbinieki no vietējām pašvaldībām un pagastu sociālie darbinieki, lai ne tikai aizvestu dāvanas, bet arī pavaicātu par viņu ikdienu vai vienkārši uzklausītu kādu dzīvesstāstu vai interesantu atgadījumu no senioru dzīves. Šīs labdarības akcijas ietvaros marta otrajā pusē seniori no visiem pieciem novadiem tiks aicināti uz Limbažu teātra izrādi. Šī pasākuma norise šogad plānota Vārkavas novadā.  Preiļu un Riebiņu novadu vecajiem ļaudīm svētku pakas tiks sarūpētas un dāvinātas pirms Lieldienām aprīļa pirmajā pusē.

Viduslatgales pārnovadu fonda vārdā sakām sirsnīgu paldies mecenātiem Borisam un Inārai Tetereviem par sagādāto svētku sajūtu mūsu novadu vecajiem ļaudīm, Aglonas, Vārkavas, Līvānu novadu sociālo dienestu darbiniekiem un brīvprātīgajiem par atbalstu dāvanu nogādāšanā sirmgalvjiem, Aglonas, Vārkavas, Līvānu novadu sociālo dienestu darbiniekiem un brīvprātīgajiem par atbalstu dāvanu nogādāšanā sirmgalvjiem.

   

Informāciju iesniedza: Janīna Beča, projekta vadītāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv