Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Zemessardze iepazīstinās ar dienesta iespējām Daugavpils biedrības “Erfolg” rīkotajā pasākumā

10. martā plkst. 17:30 Zemessardzes 34. Artilērijas bataljons rīko prezentāciju sadarbībā ar  biedrību “Erfolg” Cietokšņa ielā 44, Daugavpilī, lai stāstītu par dienesta iespējām Nacionālajos bruņotajos spēkos un Zemessardzē.

Pasākuma laikā karavīri stāstīs par kritērijiem un par iespējām pieteikties dienestā.
Interesenti Daugavpilī un novadā var pieteikties profesionālajam dienestam un Zemessardzē 34. Artilērijas bataljonā, Lidotāju ielā, 3, Daugavpilī. Informācija pa tel. 654 21138, 654 21136, 26562669.


Zemessardzes 34. Artilērijas bataljons uzsācis sadarbību ar Daugavpils biedrību “Erfolg” šī gada sākumā. Biedrības „Erfolg” galvenie mērķi un uzdevumi ir sekmēt jauniešu un bērnu daudzpusīgu izglītošanos, tai skaitā ar neformālās izglītības metodēm, iesaistīt jauniešus sabiedriskajos pasākumos. Tāpat biedrības uzdevums ir veidot un attīstīt saliedētu pilsonisko sabiedrību, veidot integrētu sabiedrību, veicināt mazākumtautību pilsonisko līdzdalību un sabiedrisko aktivitāti, organizēt sociālā kontakta un labdarības pasākumus, atbalstīt trūcīgas un sociāli mazaizsargātas personas, sekmēt vācu kultūras vērtību saglabāšanu un izplatīšanu, popularizēt vācu valodu, kultūru un mākslu.

Informāciju iesniedza: Virsseržante Diāna Selecka, 2. Zemessardzes novada sabiedrisko attiecību speciāliste. Tālrunis: 646 07480, 26551030. E –pasts: diana.selecka@mil.lv

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv