Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Zemledus makšķerēšanas sacensību jaunumi

Aglonas zemledus makšķernieki turpina veiksmīgi startēt dažādu novadu rīkotajās sacensībās.

16. februārī Jēkabpilī Radžu ūdenskrātuvē risinājās Latvijas čempionāts senioriem. Aglonas iedzīvotājs Anatolijs Pupics 60+ grupā kļuva par Latvijas čempionu. Apsveicam!
Šajā pašā dienā uz Ludzas mazā ezera notika Ludzas novada sacensības. Šeit piedalījās Māris Āriņš, kurš vinnēja kā individuāli, tā arī komandu sacensībās. Vēl šajā zvejā piedalījās Intars Mežinieks un Kristīna Mežiniece, kura arī kļuva par uzvarētāju savā grupā.
Lidija Matisāne, Dzintars Matisāns un Andris Kurmis piedalījās Daugavpils novada Višķu pagasta mačos uz Luknas ezera. Dzintars arī vinnēja savā grupā, bet Lidija palika trešā.
17. februārī desmit cilvēki devās uz sacensībām Madonā. Tur vienā dienā uz Odzienas ezera notika divas sacensības. No rīta Madonas novada mači, bet vēlāk Mētrienas pagasta sacensības. Dainis Ceriņš katrā no mačiem ieņēma trešās vietas. Pārējiem šoreiz tik labi neveicās. Šīs sacensības vēl apmeklēja Lidija Matisāne, Kristīna Mežiniece, Intars Mežinieks, Anatolijs Pupics, Andris Kurmis, Gunārs Matisāns, Ilmārs Repša, Māris Āriņš.
Paldies novada domei par piešķirto autobusu un Edgaram Kampānam par dalībnieku nogādāšanu uz sacensībām un atpakaļ.

 

Informāciju iesniedza: Andris Kurmis, sporta pasākumu organizators

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv