Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Ziemassvētki- labestības un brīnumu laiks

‘Saciņā’ gada gaidītākie un viennozīmīgi burvīgākie svētki ir Ziemassvētki. Neskatoties uz to, ka vakaros agri paliek tumšs un mūs pārsteidz dažādas likstas, šie svētki tik un tā paliek paši gaišākie. Pateicoties Ziemassvētku gaidīšanas laikam, Aglonas ciemats kļuva pasakaini skaists – izgaismotās ielas, izrotātās eglītes, dekorācijas liek aizmirst ikdienas rūpes un iegrimt svētku atmosfērā.

Šajā laikā ikvienam sirdī iedegas cerība un gaidas pēc Ziemassvētku brīnuma, cilvēki kļūst labsirdīgāki un priecīgāki. Tas ir lielisks laiks, lai paveiktu kādu labu darbu, iepriecinātu radiniekus, vecvecākus, tuvākos un tālāko draugus vai vienkārši uzdāvināt garāmgājējam kādu piparkūku. Tas ir īstais brīdis, lai piepildītu savus un citu cilvēku sapņus, gūt prieku no saņemšanas un dāvināšanas, ne tikai saviem tuvajiem, bet arī pavisam nepazīstamiem cilvēkiem, kuriem, iespējams, neklājas tik viegli.

Mūsu klienti saka paldies Zemessardzes 35. kājnieku bataljona un Preiļu bibliotēkas rūķīšiem par tik ļoti sirsnīgo video sveicienu, sarūpētajām dāvanām un atbalstu šajā grūtajā periodā.

No visas sirds sakām paldies priesterim Aigaram Bernānam par sagādātajām veltēm, Mickeviču ģimenei par gardajiem āboliem un bibliotekārītei Aijai Daukštei par sarūpēto pārsteigumu!

Paldies Eņģeļu pasta nezināmajiem rūķīšiem par dāsnām dāvanām un sirsnīgiem apsveikumiem un Grāveru kultūras nama vadītājai par atbalstu!

Paldies par kopā būšanu, atbalstu un sadarbību šajā neparastajā un pārsteigumiem piesātinātajā 2020.gadā!
Tikai kopā esot, mēs varam paveikt neiespējamo!

FOTOGALERIJA

Informāciju iesniedza: SAC “Aglona” saime

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T. 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv