Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Ziemassvētku noskaņas SAC „Aglona”

Ziemassvētku laiks – Mīlestības, Gaišuma un Piedošanas laiks. Mazliet piestājam uz brītiņu ikdienas steigā un pārdomājam, ko mēs gribētu savā dzīvē mainīt uz labo.
Pirms Ziemassvētkiem ar labdarības pasākumu viesojās Aglonas novada Grāveru kultūras nama pašdarbnieki un Grāveru pamatskolas skolēni. Viņi iepriecināja ar dziesmām, dejām, dzejoļiem, kā arī mājās gatavotiem saldumiem. Apsveikt SAC klientus Ziemassvētkos bija ieradies arī Grāveru pareizticīgās baznīcas tēvs Viktors Mjaliks.
Pirms Ziemassvētkiem Sociālās aprūpes centrā tika novadīta Svētā Mise.
Kūču vakarā viesojās Aglonas bazilikas priesteris Daumants Abrickis, kā arī dziedošā Greižu ģimene. Betlēmes ienesa Sabrīne- Evija Grancovska. Tika lasīti svētie raksti un dziedātas Ziemassvētku dziesmas, kopīgi dalītas un lauztas oblātes.
27. decembrī jau otrreiz šogad centrā viesojās duets „Sandra” no Rīgas, kas piedalās Šlāgeraptaujā. Viņi dziedāja gan pašu sacerētās, gan citu autoru dziesmas dažādās valodās. Centra iemītnieki dejoja un šūpojās līdzi dziesmu ritmā.
29. decembrī SAC iemītniekiem bija sarīkots Jaungada eglītes pasākums. To darīja krāšņāku ar muzikālo noformējumu dziedātājs /muzikants Dmitrijs Gavrilovs, (kurš ir neredzīgs). Mūziķa pavadoņa un skaņu operatora pienākumus pildīja viņa draugs Aleksandrs. Neiztika arī bez dāvanām no Ziemassvētku vecīša, kura lomā iejutās mūsu kurinātājs Valdis Valainis.
6. janvārī, Zvaigžņu dienā,  SAC „Aglona” iemītniekus priecēja ar skaistām skanīgām Ziemassvētku dziesmām Aglonas bazilikas kora skolas audzēkņi ar direktori Ievu Lazdāni un diriģenti Irēnu Ļeonovu priekšgalā.
10. janvārī ar labdarības pasākumu viesojās grupa „Zenīts”, kuras dalībnieki ar siltiem vārdiem sveica centra klientus, novēlot stipru veselību un jauku noskaņojumu Jaunajā, Kazas gadā.
Koncertprogrammā  skanēja gan grupas „Zenīts” pašsacerētas dziesmas, gan tautā populārās melodijas, kurām  centra iemītnieki dziedāja līdzi. Pēc krieviski runājošo klientu pasūtījuma grupa „Zenīts” izpildīja dziesmu krievu valodā. Klausoties grupas „Zenīts” izpildītajās dziesmās visiem kājas un rokas „pašas cilājās” dejas ritmos. Drosmīgākie uzdejoja visiem par prieku. SAC „Aglona” iemītnieki un darbinieki no sirds pateicās Andrim Ziemelim, Jānim Kudiņam, kuri atrada laiku, lai iepriecinātu ar savu jauko koncertu.

Mīļš paldies SAC „Aglona” iemītnieku un darbinieku vārdā visiem, kas atrada brīvu mirkli trauksmainajā dzīves ritmā, lai priecētu un izklaidētu mūsu kolektīvu šajos lieliskajos, baltajos svētkos! Sadaļā Fotogalerijas ir apskatāmas pasākumu fotogrāfijas.

Informāciju un foto iesniedza SAC “Aglona” sociālā darbiniece Inga Sprūģe

 

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324573
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv