Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Zinību diena Šķeltovas pamatskolā

Kad vasara savu ziedošu elpu sāk atvēsināt, kad dārzā asteres un gladiolas sacenšas savā krāsu daudzveidībā, kad no kokiem lēni bez steigas nokrīt pa zeltainai lapai, tad ar krāsainiem puķu klēpjiem rokās skolēni nāk uz savām skolām. Klāt 1. septembris – Zinību diena.

Mūsu skolā 1. septembris sākās ar svinīgo līniju. Ļoti sirsnīgi tika sagaidīti pirmklasnieki – Evelīna, Igors, Romans, Kristīne, Viktorija un Ilga. 8. klases skolēni pārliecināja visus, ka katrs mācību priekšmets ir svarīgs un ka mācīšanās – tas ir atbildīgs darbs. Klātesošos uzrunāja skolas direktore Olga Afanasjeva. Īpašus vārdus viņa veltīja pirmklasniekiem, uzņemot viņus skolēnu saimē, un devītklasniekiem, kuriem šis 1.septembris ir pēdējais mūsu skolā. No Aglonas novada Šķeltovas pagasta vadītājas Irēnas Maļuhinas kopā ar jaukiem vēlējumiem katra klase saņēma pa dāvanai. Skaistus vārdus un novēlējumus teica Aglonas bazilikas priesteris Juris Skutelis. Sirsnīgi apsveikumi pirmklasniekiem skanēja no 9.klases skolēniem. Skanot skolas zvanam, visi tika aicināti uz pirmo stundu šajā mācību gadā. Ar klases stundu svinības nebija beigušās. Tālāk sekoja interesanta spēle „Veiksme. Intuīcija. Prāts”. Vinnētāji bija visi skolēni! Balvās bija mīkstās rotaļlietas no mūsu norvēģu draugiem.

Lai visiem skolēniem, skolotājiem un vecākiem daudz izturības, veiksmes, pacietības, zināšanu, mīlestības un enerģijas visu ieceru realizēšanā!

Informāciju iesniedza:  Vera Sapego, Šķeltovas pamatskolas skolotāja

Sagatavoja un ievietoja
Tatjana Komare,
Aglonas novada domes
sabiedrisko attiecību speciāliste
T./fax.: 65324570
e-pasts: tatjana.komare@aglona.lv