Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Sports Aglonas novadā

Saturs atjaunots: 13.12.2019.

Aglonas vidusskolas sporta halle

Aglonas novada pašvaldības struktūrvienība Aglonas novada Sporta centrs tika reorganizēta (Aglonas novada domes 2018. gada 12. aprīļa sēde, protokols Nr. 10 §15), nododot sporta halli Aglonas vidusskolas pārvaldībā.
Izraksts no sēdes protokola PDF.

Aglonas vidusskolas sporta halles atbildīgā personaLidija Šatilova,
tālr. 27830505;
e-pasts: lidija.satilova@aglona.lv

Sporta nodarbību laika grafiks Aglonas vidusskolas sporta hallē

Diena
Laiks
Sporta nodarbība
Atbildīgais
Piezīmes
Katru darba dienu no plkst. 16.00 līdz 20.00 iedzīvotājiem ir iespēja izmantot galda spēles, trenažieru zāli un brīvo no nodarbībām zāles daļu. Sestdienās, svētdienās halle apmeklētājiem pieejama saskaņā ar ieplānotajiem novada sporta pasākumiem. Informācija par novada sporta pasākumiem–Aglonas novada sporta organizators (A.Kurmis T.29910288).

Preiļu novada BJSS treneri vada treniņu nodarbības Aglonas vidusskolas sporta hallē futbolā (treneris Sergejs Placinskis, 22 audzēkņi) un vieglatlētikā (treneris Feoktists Pušņakovs, 16 audzēkņi) saskaņā ar noslēgto sadarbības līgumu.

Sporta halles aktuālie materiāli lejupielādei

   

  Sporta organizators

  Aglonas novada sporta pasākumu organizators: Andris Kurmis

  Mob. tālr.: 29910288
  E-pasts: andris.kurmis@aglona.lv
  Adrese: Daugavpils iela 6b, Aglonas vidusskolas soprta halle, Aglona,
  Aglonas novads, LV-5304

  Neatņemama Aglonas novada iedzīvotāju dzīves sastāvdaļa ir sports. Sporta pasākumu organizācijas galvenais mērķis ir piesaistīt novada iedzvotājus veselīgam dzīvesveidam, regulārām fiziskām aktivitātēm atbilstoši savām spējām, sagatavotības līmenim un interesēm. Lai maksimāli piesaistītu Aglonas novada iedzīvotājus veselīgam dzīvesveidam, tiek rīkotas dažādas pašvaldību vietējās sporta aktivitātes, kā arī visa novada kopējās sacensības. Lai koordinētu Aglonas novada pieaugušo sporta aktivitātes tiek saplānots sporta pasākumu gada kalendārs.

  Sporta organizatora aktuālie materiāli lejupielādei