Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Aglonas pagasta sieviešu kluba „Neaizmirstules” kapacitātes stiprināšana

Saturs atjaunots: 12.07.2012.

 

 

Projekta nosaukumsAglonas pagasta sieviešu kluba „Neaizmirstules” kapacitātes stiprināšana Nr.2007.NVOF2.2./6-2/15. Biedrības „Neaizmirstules” realizētais

Realizācijas termiņš – 2008.g.  – 31.11.2009.

Projekta izmaksas – 26457,80 EUR, 90 % sastāda Islandes, Lihtenšteinas un Norvēģijas finansiālais atbalsts EEZ finanšu instrumenta un Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta ietvaros un Latvijas valsts finansiālais atbalsts no Sabiedrības integrācijas fonda NVO fonda grantu programmā „NVO darbības atbalsta programma”, pārējais ir  biedrības līdzfinansējums.

Projekta mērķis un rezultāts – Biedrības „Neiazmirstules” kapacitates stiprināšana. Projekta īstenošana notika divās darbības jomās. 1. biedrības darbības nodrošināšana. Nozīmīgs darbs projekta laikā bija telpu remonts – biroja telpas, virtuve, sanitāri higiēniskās telpas Daugavpils ielā 6, – kas tiek īrētas no Aglonas novada domes uz 10 gadiem. Iegādātas mēbeles – galdi, krēsli, plaukti, virtuves mēbeles. Papildināts biroja tehnikas klāsts ar labu kopētāju un datoru. Projekta laikā biedrības biedri ir apguvuši Adobe photoshop programmas prasmes Preiļu valsts ģimnāzijas datorcentrā. Īpaši daudz ierosmju biedrības tālākai darbībai tika gūts pieredzes apmaiņas braucienos uz Preiļu NVO centru, kā arī iepazīstoties ar Lauku sieviešu apvienības darbību Bauskā.

2. darbības joma projektā – ilgtermiņa plāna izpilde 5 gadiem (2008.-2013.). Šajā laikā realizētas pašas biedrības aktivitātes – kursi, tikšanās, labdarība, sporta aktivitātes, izstādes, floristikas un tapošanas nodarbības u.c. Projekta laikā sagatavots buklets par biedrības darbību un projektu.