Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Policisti – Vilks, Zaķis un Kaķis -1.septembrī piedalās satiksmes regulēšanā visā Latgalē, arī Aglonā – bebrs

Saturs atjaunots: 20.02.2012.

Valsts policija izstrādājusi īpašu stratēģiju savai darbībai septembra sākumā, kad sākas aktīvākais ielu pieldījums ar bērniem.

Pateicoties Latvijas – Lietuvas programmas projekta “LATLIT TRAFFIC” darbībai ne tikai Rīgā, bet arī Latgalē un kaimiņu pierobežas rajonos Lietuvā jau otro gadu sadarbībā ar pašvaldībām un valsts policiju 1.septembra satiksmes drošības kampaņā “Drošs ceļs uz skolu” iesaistās arī speciāli dzīvnieku tērpos tērpti policisti.

Kā informē Eiroreģiona “Ezeru zeme” Latvijas biroja vadītāja un LATLIT TRAFFIC projekta vadītāja Ilze Stabulniece, šī akcija notika Višķos, Špoģos, Ludzā, Krāslavā, Līvānos, Rēzeknē, Viļānos, Maltā, Riebiņos kā arī Lietuvas pilsētās: Zarasos, Utenā, Ignalinā, Anīkščos, Visaginā un Kupišķos, protams, arī Aglonā.

Bebrs, ezis, lācis, zaķis, kaķis, vāvere un vēl līdzīgi desmit personāži 1.septembrī apmeklēja skolas, bērnudārzus un arī darbojās uz ielas, palīdzot šķērsot ielas gājējiem.

Šo kolorīto un draudzīgo policistu dalība satiksmes regulēšanā pievērsa gan gājēju, gan arī autobraucēju uzmanību satiksmes noteikumu ievērošanai.

Aglonas policists bebrs viesojās Aglonas internātskolā, uzrunāja skolēnus, kā arī Aglonas centrā, Somersetas ielā aicināja gājējus ievērot satiksmes noteikumus.