Aglonas Novada Dome Rotating Header Image

Par paveikto

Saturs atjaunots: 11.06.2012.


Pārdomās par padarītajiem darbiem  dalās SAC „Aglona” vadītāja Mārīte Mežiniece.

Zelta rudens vienmēr nāk ar ražas bagātību, ar dāsno, krāsaino lapu zeltu, ar atskaites punktu cilvēkam par vasaras un rudens veikumiem. Kā parasti vasaras jaukais laiks ir pazibējis ikdienas ceļos un palicis sirdīs. Iets, darīts daudz. Kaut kas paspēts, kaut kas  atlikts. Bet tā jau ir iekārtots, ka laiks skrien ātrāk par darba darītāju. Un tā, nu jau vēsturē mūsu pansionāta 50 gadu jubilejas pasākums, kas paliks cilvēku atmiņā  un ieņēms savu vietu laika vēstures lappusē. Paldies visiem, kas atbalstīja un bija kopā ar mums!

Ir noslēdzies arī pirmais posms „Gūteņu” kapsētas sakārtošanas darbiem. Aizgājēju kapu kopiņām uzliktas  kapu apmalītes.  Tiek domāts, meklētas iespējas turpmākajai šī projekta īstenošanai.

Ļoti patīkams un skaists bija šīs vasaras šlāģergrupas koncerts Preiļos, ko organizēja Juris Ostrovskis un „Patrioti lg”, uz kuru tika uzaicināti arī mūsu iedzīvotāji. Esam ļoti priecīgi par šo iespēju un klientu vārdā saku lielu paldies Jurim Ostrovskim.


SAC „Aglona” jau otro gadu piedalījās arī Aglonas novada rīkotajā Miķeļdienas tirgū, pārstāvot mūsu iestādi ar pašu sarūpētajiem gardumiem. Šis ir skaists laiks un jauks pasākums, kurā novada ļaudis prezentē savus veikumus. Tā ir iespēja arī tuvāk iepazīt un saliedēt cilvēkus. SAC „Aglona” pagalmā tika veidota rudens ražas izstāde, kuras tapšanā piedalījās paši darbinieki un savu līdzdalību veica arī Aglonas  pagasta uzņēmējs Jānis Džeriņš, uzdāvinot lielu ķirbi. Visi iestādes dārzeņi tālāk dosies uz mūsu virtuvi, lai acīm baudāmie skaistuļi dāvātu labsajūtu arī vēderam. Paldies visiem, kas piedalījās mūsu kopējā izstādē.

Gatavojoties ziemas garajiem vakariem, mēs aktīvi apmeklējam amatniecības nodarbības, kurās mūsu klientiem ir dota iespēja apgūt jaunas prasmes rokdarbos un apgūtās zināšanas iemēģināt arī praksē. Nepieciešamo dabas materiālu mēs cenšamies savākt paši, bet mēs ļoti būtu priecīgi par iespēju saņemt dažādu dziju un diegus. Mūsu klientu dzīves uzlabošanā piedalījās Monika Pušņakova, kura uzdāvināja ļoti noderīgas un interesantas grāmatas.

Lai cilvēks justos piederīgs dzīvei, nepieciešams mērķis vai hobijs. Kamēr mēs esam domas lidojumā, cerībā – mēs esam dzīvi un kādam vajadzīgi.

Vēl viens ļoti patīkams pasākums mūsu klientiem – ekskursija pa Krāslavas novadu. Šis brauciens pretī zelta rudenim mums visiem deva patīkamas emocijas, apskates objekti veicināja pārdomas par to, ka arī Latgalē ir tik  daudz jauku, rosinošu, pozitīvu vietu. Neskatoties uz visām problēmām, kas mums ir ikdienā, var tomēr atrast gaišo saules stariņu pie kura kaut nedaudz pasildīties. To gan pašam vajag vēlēties! Tāpēc sirsnīgs paldies visiem, kuri mūs  neaizmirst un rūpējas!