Aglonas pagasta pārvalde Rotating Header Image

Atkritumu apsaimniekošana

Saturs atjaunots: 8.09.2021.

Atkritumu apsaimniekošana

Aglonas pagasta teritorijā  atkritumus apsaimnieko  akciju sabiedrība “Daugavpils specializētais autotransporta uzņēmums”
Kontakti
Slāvu iela 6, Daugavpils, LV-5404, Latvija
Darba laiks: pirmdien-piektdien no plkst. 8.00 -12.00 un no 13.00 – 17.00
Dispečers: 29407533, 65444570
E-pasts: specatu@specatu.lv

Akciju sabiedrība “Daugavpils specializētais autotransporta uzņēmums” ir dibināts 1973.gada janvārī un visu šo laika periodu ir veicis atkritumu apsaimniekošanu Daugavpils pilsētā un rajonā, ka arī Daugavpils pilsētas ielu (teritoriju) apkopšanas un uzturēšanas darbus, sniedzis transportēšanas pakalpojumus. AS “Daugavpils Spec. ATU” turpina tradīcijas un pieredzi, kas veidota ilgu gadu garumā.
AS “Daugavpils Spec. ATU” rīcībā ir dažāda veida tehnika, uzņēmuma transportlīdzekļu parks nepārtraukti atjaunojas un paplašinās.
AS “Daugavpils Spec. ATU” ir ļoti bagāta pieredze teritoriju apkopšanā – sākot ar vienkāršiem roku darba paņēmieniem līdz mūsdienu tehnoloģiju ieviešanai un darba organizācijai cauru gadu, kravu pārvadājumos, autoevakuācijā, ekskavatora pakalpojumu jomā.

Uzņēmums sniedz šādus pakalpojumus:

  • Kravas pārvadāšanas pakalpojumi;
  • Autoevakuācija;
  • Cieto (tajā skaitā lielgabarīta) un šķidro sadzīves atkritumu savākšana un transportēšana;
  • Roku darba un mehanizēta teritoriju apkopšana;
  • Dūņu savācēja pakalpojumi;
  • Automazgāšana;
  • Konteineru pārdošana un noma.

IZLIETOTĀ IEPAKOJUMA ŠĶIROŠANA
Pastāv divu krāsu šķirošanas konteineri. Tas nozīmē, ka katrs no tiem ir paredzēts noteiktam iepakojuma veidam.

Konteiners plastmasas un kartona iepakojumam ar dzeltenu vāku – tajā drīkst mest plastmasas pudeles un kanniņas – dzērienu, šampūna, kečupa, sadzīves ķīmijas un auto ķīmijas, kā arī metāla dzērienu bundžiņas, drīkst mest kartona kastes un kārbas, avīzes un žurnālus.

Tajā nedrīkst mest rotaļlietas, sadzīves plastmasas izstrādājumus, kā arī netīru un slapju kartona un papīra iepakojumu.

Konteiners stikla iepakojumam ar zaļu vāku – tajā drīkst mest stikla burkas un pudeles.  Tajā nedrīkst mest logu stiklu, spoguļus un traukus!